Jump to content

Nokautiran svapski bokser ili kafanski takmicar?


ninja

Preporučeni Komentari

On 9/3/2018 at 2:51 PM, ninja said:

IMG-4a92e03fe382e0229776da72a541434f-V.jpg

IMG-91a1503e5e1c8b993d58c0d0faf23b39-V.jpg

IMG-7fc06e431359ff879fbb663c9bf9fc23-V.jpg

IMG-f70384bd4e811f427ae7c4cdf96eb67c-V.jpg

Kad vidim onaj "komadić " plastike  na " vjetrobranu" sjetim se koliko to znači na dužim putovanjima pri malo večim brzinama na auto cesti .:clapping:naime na povratku iz Luksemburga na tad kao dobroj kacigi Nava ( 1980 ta ) valjda ?  . kroz vizir mi je   na preko 130 kmh ulazio tanki mlaz zraka i udarao u nos . To tako iritira da sam od početka držao lijevu ruku kao zaštitu , al sam poslije stao i nagurao podkošulju ispod  kacige .  Takove dekomodacije uvelike  umanjuju uživanje u vožnji .:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
33 minutes ago, ninja said:

Ma na dva točka ništa nije teško :D... I ja to zbog banjalučkog kad vec nema travnički :P

I da, ovi su oni "pravi", bez sukouticnicacetvoronozca :wub:

Kod nas se "čvapi "  delaju  uglavnom od papkara ? , kombinovano ? :D. Naj lošije sam jeo u Austriji ( htio sam probat )  . papajte nešto drugo . Obzirom na posao koji delam  kušao sam sve - od pokojnog Beneša ( strojno izrađen -ko kockice tzv Banjajučki čpevap. Do na" Baš Čaršiji" prerazvikanih  mudrijaša !. više dela  pravi čeap ? . Na žalost - komercijala . Najbolje sam papao  u Skopju kod Babuša ! , a šiš u Zagrebu u Cvijetnom . No ? stvar je ukusa ? Lepinja se mora "sljubit" sa čevapom , a prilozi tipa luka ....   več sam gladan , al ....  Dobar tek .  :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...