Jump to content

Nokautiran svapski bokser ili kafanski takmicar?


ninja

Preporučeni Komentari

  • 1 month later...

Evo, biciklom sam malo i smrznuta se ko p... :) prognoza za narednu sedmicu je još uvijek minus, nadam se posle toga. Kolko sam čuo, kod vas je otopio. 

A za ljeto mi se vrti jedna ideja,  dodjem ranije sa ćerkom på mi "Nordcap"  bude juzno.... :)

mc-slap-neptun-moto-n6-220-pm2.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma tada je bilo na desetine radionicica koje prave motorcikle, po Engleskoj i kojekude, po slicnom kalupu, ta viljuska(mada mi far ne ide uz ovo), prdava cvaja 200-500 kubika... steta sto se ne vidi desna strana i menjac...

Postoji blaga sumnja da je mil verzija, ali je u pitanju stepen prerade koju je vlasnik uradio..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zagadicemo temu, neka nas administracija prebaci u odgovarajuce soske, meni se svidja rad doticne garaze, osim sto je idiotizam zameniti Uralov motor za vw djubre..Jeste da je pomodno, jesu dobro modelovali krivu za laganica voznjicu(iako su ga zavrteli na preko 5000 obrtaja, 206km mogu da postignu samo sa 120km/h vetrom u ledja, ili na dinu :) ), ali mogu da ocekuju probleme pregrevanja na leru, motor ce da im povadi kamenje iz bubrega u voznji, ako ne prevrne ceo bajk pri dodavanju gasa... :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 hours ago, ninja said:

Sto se mene tice, nema frke :).... I VW je svabo :)

I BMW je švabo ? E sad ko je BOX motor pretvorio u Zvjezdasti il obratno  , zaboravio sam . ( i porše je boxer ? ) a onda nisu bili ista firma ? . Mi  "japanci " smo  bmw -e zvali  "krave"  zbog  kardana ? jer kad si  ga stavio u brzinu digel se zadnji "kraj " . Naravno uz prepoznatljivi "Kljak" :) , a kaj se  brzine tiče imao sam prilike voziti bmw " knošer "  900  ( poseban karter i hladnjak za ulje , itd . i to tamo 8desete i  moja Bol" dorka je u " Špici "imala  problem , jer kad se u 5oj razmaše  to je ozbiljan stroj . Naravno da govorimo o prošlosti !. Al svaka sila za svog mremena . ? . Sad  kad so rilešili ? problem  kuplunga  - da ne  skače  zadnji kraj pri kočenju ( naglom? )  Ima lijepo abs ! i to je  dobro . Nisam namjerno govorio o " napajačnom  "kabelu " bitvin između :) motora i zadnjeg korača  koji more biti lanac il u recimo kardan . :)  Svaki ima svoje prednosti i nedostatke ?  malo kakam ? al kod "nas" je praznik ? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 minutes ago, Zen Mod said:

ravne ti te gume ......... :)

Nove nisu stigle a ove imaju još dobru saru sa strane tako da vozim samo nagnut. :)  110km za početak.

I ti bi tako vozio kad bi mogao taj tvoj nakriviti više od 3,43 stepena a da ne zapara...  :rofl: to je pravi, pravcati Vojvodjanski motor :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...