Jump to content

Nokautiran svapski bokser ili kafanski takmicar?


ninja

Preporučeni Komentari

Da SJ4000, ima zoom i masa nekih finih podesavanja preko menija na 1.5" ekranu, nije za corave tako da tu nista ne vidim kad sjednem da vozim, bez naocala naravno. Inace, nije uopste lose za 50€ (ili tako nesto). Ima i plasticno kuciste tako da moze i pod vodu, ...

Nisam tacno naucio kad snima a kada ne. Moze i da slika i rafalno. Sad sam aktivirao car mode i moram da joj nadjem bolji polozaj i da pocnem stalno snimam in case of ...

http://sjcamhd.com/shop-sj4000-series/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Ovo je skola jedrenja i to ni jedan od brodova nema motor, ne da ih ne ukljucujemo nego ih uopste nema. A posle prvog dana nema ni instruktora na brodu, kazu ti na molu sta trebas da radis pa ti pici sa svojom posadom i treniraj a oni se sa kopna deru ili preko VHFa :) ... Sutra posle podne imamo "zadatak" da se otisnemo na svoju ruku i vratimo u nedelju kada se sve zavrsava, spavanje u prirodnim lukama i zalivima.

 

IMG_20170611_210713.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

HRTu mogu samo zavuci :) ... kaze (hrtovac);da je hrvatskog porijekla i onda ga pita je li istina da mu je otac rodjen u Bosni a on kaze Da. E sad kako je izvukao zajucak o pripadnosti je misterija ... ili ne :)

... nego, poslusaj cijeli intervju,.vrijedno je postvetiti mu pažnje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas neradan dan, domaci plesu oko totema pod dejstvom alkohola i pjevaju o zabama i slicno (slave midsommar, naj duzi dan u godini)  :)

 

a ja sam napravio turu od oko 120km do mora da vidim malo jedrilice a i produvam svabu dok se zena ne vrati sa posla jerbo ovo je kapitalizam i jeftina radna snaga radi 24/7 :(

Idealna temperatura l za motor, 20C i malo vjetra ali ce kisa uskoro, tradicionalno i neizbežno ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...