Jump to content

Nokautiran svapski bokser ili kafanski takmicar?


ninja

Preporučeni Komentari

pa na tvoj sam motorin i mislio

moj je oko 3 litre (zavisno kako i gde ) ....... dok je ninjanov po knjizi

 

tvoj definitivno nije po knjizi , to je previse

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 hours ago, ninja said:

Ne idem u prirodu nego na posao :)

 

MA ide R ko boxer :) ... malo me nervira kada je u prvoj i drugoj pri laganoj voznji ali ne mogu to promjeniti. Vec sam presao skoro pa 1500 km.

Nervira me i sto mi je senzor za nivo benzina otisao pa moram da pratim kilometrazu a on svijetli li svijetli ... ali to je tipicna greska za njega.

Ma "bokseri"  boksači :) su inače nervozni -nemirni-   u svakom obliku ? :) a što se tiče lampice ? el nemaš izolirbandt ? :) nhf . bitno da se ne ritaju ko nekad ? .

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bojim se, obukao sam je u italijansku kozu (Dainese) pa poneki put sjedne iza mene :) ... sljedeci korak je da se i ona guvernale uhvati :)

Btw: Ovako oklopljen, i da koza naleti, dok bi se ja odpakovao svi bi vozovi prosli ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, ninja said:

Ne bojim se, obukao sam je u italijansku kozu (Dainese) pa poneki put sjedne iza mene :) ... sljedeci korak je da se i ona guvernale uhvati :)

Btw: Ovako oklopljen, i da koza naleti, dok bi se ja odpakovao svi bi vozovi prosli ;)

"Digtći " jesu "prevaranti" , al Dainese je stvarno kvalitetan i u koži  i u "plastici" . Sačuvao sam ( nisam htio prodat) dvodjelni kombinezon u kojem sam imao saobraćajku 83 će ? . Posllikat ću ! al to kod mene sporije ide ? :) . Hoću reč da poštena oprema kožu , a i glavu čuva ! Tj,  oribao - pošmirgglao se Daineze , a ne ja ? ! a budete vidli po slikama da je još uvijek za uporabu sam više u njega ne mogu uć :) DAINEZE  FOR EVR :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidim da datum nije podesen ali sam sada ispravio na kameri.

Mala zamisljenost i ne pracenje saobracaja zabiljezen na skoro samom pocetku puta, sreca bez tjelesnih posljedica osim povredjenlg egoa vozaca i uplasene suvozacacice, posle je sa ledjima podigao HD :(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...