Jump to content

Nokautiran svapski bokser ili kafanski takmicar?


ninja

Preporučeni Komentari

Ima, malo je bolje tako da sam se i malo vozao ali posto je sin uzeo starije auto mora sam se malo zvlaciti i zahebavati sa tim, ima jos par stvari sta treba da sredim tako da je dvotockas samo do polsa i nazad.... danasnja omladina, rece mi da je bio 15 dana bez auta od kada je vozacku dobio i odmah V6 sa 170 ks :o:dash1:.... ali neka, i ja bih da sam mogao u njegovim godinama :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 hours ago, ninja said:

Ima, malo je bolje tako da sam se i malo vozao ali posto je sin uzeo starije auto mora sam se malo zvlaciti i zahebavati sa tim, ima jos par stvari sta treba da sredim tako da je dvotockas samo do polsa i nazad.... danasnja omladina, rece mi da je bio 15 dana bez auta od kada je vozacku dobio i odmah V6 sa 170 ks :o:dash1:.... ali neka, i ja bih da sam mogao u njegovim godinama :drinks:

Reko bi čovjek  ... mamu vam ... a ak mama čuje bilo bi navećer : Što si obećao djeci ? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, Zen Mod said:

kad odmoris ......... prepricaj iskustva

 

:cheers:

Tek sam dosao, pocinjemo u 10 pa do 16. Ovo je drugi dio, prvi sam bio jesenas. Na gokart stazi je knix.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa nisam ni ocekivao pre sutra da pises

 

sretno ti vezbanje!

 

(kod mene pada kisa skoro ko iz kabla ......... al' ce zato ceo dan)

 

edit: koji je fazon sa prelepljenim ogledalima ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E ovo gdje sam bio su KNIX kursevi koji se organizuju u organizacije SVMC, Svedski MC koji pokusavaju da uce ljuda da budu bolji vozaci. KNIX ima mislim 3 stepenice i ja sam bio na 2, u septembru se nadam da cu ici na treci. KNIX je na gokart stazama, tako da je u stvari neprekidna krivina. Odrzava se u 5 voznji po 15 min zbog organizacije raznih grupa i nivoa i sve funkcionise bez problema. Posle unutar SVMC imaju kursevi na pravim, trkacim stazama. Ali o tome mozda sljedece godine. Tu fokus nije na trke, nego uvijek sigurna voznja I u stvari iste stvari kao i KNIX samo malo brze I u duzim krivinama. Na kraju imaju I jurseve za potencijalne “trkace” pod stare dane J

 

Ovaj put je fokus bio: kontrola gasa,  pogled (gledanje) i biranje linije i treniranje svega toga bez opasnosti da imas susret ili rizik iz drugog pravca.

Retrovizori se lijepe (ili se stave carape na njih) a i brzinomjeri da ne odvlace paznju od zadatka i da se oslobodis i time pocnes da koristis cijelu sirinu staze. Meni je ovo vrlo poucno i zabavno i nacin da se malo brze usavrsis.

 

Probas jednan krug u jednoj te istoj krivini da skrenes ranije ili kasnije i da mijenjas tacku skretanja i da vidis sta se desava.

Isto, savjetuje se da imas stalno istu brzinu i da se vjezbas bez mijenjanja i kocenje samo ako bas moras, znaci kontrola sa gasom.

Isto tako se trenira kolko je vazno da okrenes glavu i gledas tamo gdje treba da ides i sta se desava ako gledas samo ispred tocka.

 

Ovako nesto bi trebalo da se organizuje u svim zemljama.

 

Btw: Zanimljiv je bio tip sa HD:om. Bio je u mojoj grupu i vrlo zanimljivo je bili ga vidjeti kako ”plese” na svom HD:u kad se prebacivao sa jedne na drugu stranu a i par puta je zagrebao sa izduvnim cijevima po asfaltu pa ga malo ”zanjelo”.  

IMG_20170507_151820.jpg

IMG_20170507_151812.jpg

IMG_20170507_151801.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Ima, cijelih 12C :) ... idem svaki dan na posao sa njim i to mi je to. A nema ko da me slika a da stavljam opet slike istog motora mi i nije neki ceif :) ... cekaj da prezivim ove udarne vikende do duge polovine juna, svi zu zauzeti i to maximalno.

Ovaj vikend polumaraton, pa posle sljedeci malo duzi vikend festa cetv-nedelja, pa onda sinu matura pa odoh i da ucim jedriti 7 dana u ovim hladnim vodama :)  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo ti uzivaj ....... a sto se tice slika ...... ne moras samo motor - ima tamo kod tebe i prirode

 

kako ide navikavanje na RR ...... kontam da se na dobro uvek lako navici

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne idem u prirodu nego na posao :)

 

MA ide R ko boxer :) ... malo me nervira kada je u prvoj i drugoj pri laganoj voznji ali ne mogu to promjeniti. Vec sam presao skoro pa 1500 km.

Nervira me i sto mi je senzor za nivo benzina otisao pa moram da pratim kilometrazu a on svijetli li svijetli ... ali to je tipicna greska za njega.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

stari bajkeri imaju naviku .... sipaju na svakih 250km , ili vec neki drugi interval , zavisno od samog bajka , pa nema veze koliko je potrosio

 

glede prve i druge - a ti nemoj voziti sporo :smesna:

 

ono - tako mu je to kod velkije bajkova ......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...