Jump to content

Nokautiran svapski bokser ili kafanski takmicar?


ninja

Preporučeni Komentari

10 hours ago, grozni said:

Ninjane mnogo je lep brate, al kad se to preracuna u ploce ...leeeleeee

Salim se. Sve je ok, kad te cini srecnim. Uzivaj druze.... Vec nagadjam. Sledece godine Beta i deca avionom, a ti zlom makinom. Jos da  se kostimiras.... i pravi HiMendestrojer

 

Hvala čika Grozni :) 

Ne boj se za ploče, nadje se i za njih. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

BMW je krenuo uzlaznom linijom pojavom R 1100 GS-a, koji je uspostavio na neki način novu kategoriju motorcikla, turing enduro, model R 1200 GS je ubrzo postao naj prodavanji motorcikl u istoriji motorciklizma i čija je kreacija postala referenca i gotovo svi proizvođači su krenuli u tom smeru i  praktično je opšti dizajn BMW-a vrlo ugledan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posle jučerašnje vožnje moram da priznam da mi se ne svidja ovaj njihov raspored dugmadi za zmigavce i iskljucivanje istih.

Ovaj za iskljucivanje je sa desne strane i pri ubrzanju posle raskrsnice kad hocu da iskljucim zmigavce automatski oduzmem gas ... vidjet cu da li ce to nestati sa koristenjem i mijenjanjem navike.

 

Zatim, vrlo je osjetljiv na gasu, u 1:oj. Ide malo prebrzo bez ikakvog gasa, ne znam da li je to Power Commandera ili je takav. Nisam vozio standardnog. Doduse, moj Bulldog je sa druge strane "trom" i mora se malo zavrnuti da krene, možda je i ovo stvar navike, cemo da vidimo.

Ne sviđaju mi se ni ovi prcoljci od ogledala, nd vidi se ništa. Sreća pa sam dobio sve originalno tako da cu da vratim.

d15aa234-27a6-44bc-aefd-625ac7b81999.jpg

d382a01b-7d01-4804-86ff-9d87b2b35d23.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

neka njega , sve ces ti to ispraviti

 

gas ....... imas obrtomer , pa je lako zakljuciti sta je u pitanju

pre ce biti da je Buldog od traktorske vrste , nego da je ovaj Formula

 

tajna li je posto si pazario lepotana ?

oce' ostavljas Buldoga , da se ima , ili ce ga liferujes ?

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Treba vreme da se navikne na takav raspored komandi žmigavca, posle postanu logične, na vodenjaku je to ukinuto i mnogi se žale i traže da vrate na BMW. Drugojačijim držanjem ručice gasa prsti budu uslovno slobodni i nema prekida pri gašenju migavca. Bokser ima jako visok obrtni moment i na niskim obrtajima, plus suvo kvačilo i sam kardanski prenos čine da je sve to dosta direknije, ili kruće, u odnosu na lanac sa mokrom spojkom, nema zazora, pauze ili kašnjenja, ponaša se kao trkaća naprava, na svaku komandu reaguje munjevito inače, kad se navikneš biće zadovoljstvo, malo i kvačilom mora da se kontroliše frikcija jer dosta grublje zahvata i cima, kad se odpusti gas ko da se stisne kočnica. Meni je trebalo petnaestak dana svakodnevno da se naviknem na niz specifičnosti, jednostavno je tako.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zen Mod said:

neka njega , sve ces ti to ispraviti

 

gas ....... imas obrtomer , pa je lako zakljuciti sta je u pitanju

pre ce biti da je Buldog od traktorske vrste , nego da je ovaj Formula

 

tajna li je posto si pazario lepotana ?

oce' ostavljas Buldoga , da se ima , ili ce ga liferujes ?

 

 

Rjesavam se Bulldoga, taj je deal bio sa zenom :) ... obecao sam i cafe recera prodati ali sam se odmah usutio :)

Tip je amer i seli nazad za USA pa rasprodaje tako da je cijena vise nego pristojna, ali daleko od dzaba :) ... u garazi 4 komada, jedan nov Ducati Scrambler koji se danas pokupio i 2 cafe racera sa starijim cafe racerima koji se tek prave. Njih zadrzava.

1 hour ago, Lemić said:

Treba vreme da se navikne na takav raspored komandi žmigavca, posle postanu logične, na vodenjaku je to ukinuto i mnogi se žale i traže da vrate na BMW. Drugojačijim držanjem ručice gasa prsti budu uslovno slobodni i nema prekida pri gašenju migavca. Bokser ima jako visok obrtni moment i na niskim obrtajima, plus suvo kvačilo i sam kardanski prenos čine da je sve to dosta direknije, ili kruće, u odnosu na lanac sa mokrom spojkom, nema zazora, pauze ili kašnjenja, ponaša se kao trkaća naprava, na svaku komandu reaguje munjevito inače, kad se navikneš biće zadovoljstvo, malo i kvačilom mora da se kontroliše frikcija jer dosta grublje zahvata i cima, kad se odpusti gas ko da se stisne kočnica. Meni je trebalo petnaestak dana svakodnevno da se naviknem na niz specifičnosti, jednostavno je tako.

 Bulldog ima puno zescu motornu kocnicu i kad pustim gas, letim na glavu, ovo je pristojnije. 

Regulisem sa kvacilom ali mislim da bi ga trebalo manje vrtiti ili smanjiti prenos u prvoj. Moguce je da je ovo posljedica trimovanja i otvorenog i usisnog a i izduvnog sistema.

Za ostalo je najvjerovatnije da je navika iako su i oni sada dosli na standardne komande sto je i dobro zbog sigurnosti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, ninja said:

Nego, danas prica sa ženom, kaze: Sto ne zadržiš i onaj drugi, slupani. Ma rekoh: Ne znam, sta cu se zezati sa tim kad vec imam ovaj ispravni.

Ona kaze: Steta to prozati. A ja onda: Dobro, mozda nije ni lose zadrzati ga :)

vi's sta ti je lepo mazeno i pazeno zensko

tacno ti da sve razloge da je i dalje mazis i pazis

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, ninja said:

Nego, danas prica sa ženom, kaze: Sto ne zadržiš i onaj drugi, slupani. Ma rekoh: Ne znam, sta cu se zezati sa tim kad vec imam ovaj ispravni.

Ona kaze: Steta to prozati. A ja onda: Dobro, mozda nije ni lose zadrzati ga :)

Svi mi svoje gospođe najviše volimo ! , al to su jako prepredena bića . Dok slažeš ovog razbijenog bit ćeš doma "na oku" , a s ovim gotovim ćeš okolo  "po selu" :) Nhf .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad meni žena kaže da zadržim i staru HiFu kad već kupim nešto novo, kako joj se svidja kako zvuči i zašto ne pozovem drugare na pivo i slušanje muzike a ona će da spremi slaniše, ...

ja odmah pitam :A ŠTA JE BILO SA MEČKU? JEL MNOGO? MORA LI DA SE FARBA?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...