Jump to content

Nokautiran svapski bokser ili kafanski takmicar?


ninja

Preporučeni Komentari

U jbte, nisam znao da ih prodaju i u rinfuzi :character13:

Samo da ne prođeš ko Čačani : od delova koje su donosili iz vabrike(''Sloboda'' Čačak) nikakako da sastave usisivač - kako god da sastave, ispadne nekakva puška, mitraljez, top  :Viannen_loungelizard: ... ništa od stvari za po kući:buehehe:

 

:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 minutes ago, ninja said:

Kulturna zemlja i kulturni ljudi. 

btw: Sjedim u autu na suvozackom sjedistu a sin vozi i obucava se :)

btw2: Evo i ovog puta sa sajlom u sredini.

IMG_20170311_093918.jpg

Ae  ? Vidiš ! moj položio vozački i teg ga sad "obučavam" (najnoviji)  jer mi je bitnije da ne napravi "pizdariju" sebi il nekom drugom neg da ima certifikat po zakonu !.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, black coffe said:

Ae  ? Vidiš ! moj položio vozački i teg ga sad "obučavam" (najnoviji)  jer mi je bitnije da ne napravi "pizdariju" sebi il nekom drugom neg da ima certifikat po zakonu !.

Ovdje je dozvoljeno privatno obucavanje.

Evo, Vättern, 6o najvece jezero u Evropi.

IMG_20170311_095817.jpg

14892229096031620062535.jpg

IMG_20170311_100319.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, black coffe said:

Ae  ? Vidiš ! moj položio vozački i teg ga sad "obučavam" (najnoviji)  jer mi je bitnije da ne napravi "pizdariju" sebi il nekom drugom neg da ima certifikat po zakonu !.

to isto i ja radim - vozačke dozvole se kod nas dobijaju bez ikakvog kriterijuma

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, vladd said:

@sir Oliver

A to nije pitanje kolicine plate i nekog materijalnog standarda, vec haosa u glavi, odnosa prema sebi, okolini..

 

Prvo primetih onu cistocu i lepotu u kutiji, a onda i na ulici

Naravno.

U vreme "tamnice naroda" bio mi neobjašnjiv taj vandalizam prema , recimo unutrašnjosti zgrada, javnim dobriima,...

Rekoše mi to je problem vlasništva, privatno neće niko da uništava.

Evo dočekasmo i tu demokratiju, privatizaciju. Stanovi otkupljeni, privatni. Opet su haustori ruinirani, ižvrljani, prekidači polomljeni, liftovi u haosu,...

Nije Sloba kriv, mi smo ....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uništavalo se i pre Slobe, nije to samo njegova ''zasluga'' - generacije su nam tako vaspitavane.

Al' tako se čuva samo ona imovina što se dobila za ''šerpu ribe'' ...  a tamo gde su ljudi ceo život radili da je steknu, e da vidiš kako se to ceni i čuva ... ne kaže se džabe : ''Kako došlo, tako i otišlo.''

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Woland said:

to isto i ja radim - vozačke dozvole se kod nas dobijaju bez ikakvog kriterijuma

Al vjeruj mi ! sve je pitanje "penez " ? Rušili ga "glumci" dok ga nisam osobno provjerio ? , a htio sam da bude za istač ? i onda ? :( , tipa pa kaj nisi rekel ? . Zato me vozi , a ja prigovaram ? :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, Zen Mod said:

drzte se topika

 

nikoj jos nije priupitao , kulture radi , a sta toj Ninja pazari

 

ne daj Boze da je priupit'o kakve snove ima .......

 

:beta:

E hebiga, ja sam na osnovu prvog posta pomislio da hoće sklapa neku makinu, a onda se krenulo sa ''pejzažnom kulturom'' i vozačkom instruktažom. :whistling:

Stvarno, o čem' je ovaj topik, ja stvarno više nemam pojma. :dubbio:

Ninjane, čekamo nastavak:popcorn: ...  i sorry na smetnji.:pardon:

:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...