Jump to content

FIM rallies u staroj Jugi


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 36
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Naveo sam još nekoliko realnih situacija al :) Al  poslat ću vremenom fotke s parade nacija ? ! Mislim da bi DWW iak kao automobilistički entuzijast mogao potvrdit ili osporit ovaj "papir" jer je gotovo sigurno bio mna neki način involviran u AMSJ  . ak ni ispričavam se ! :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 minutes ago, Zen Mod said:

stavis svakatidala u dvotacke i dobijes :svakatidala:

Nisam ni mali. ni debeli ( iak to nikaj ne znači) ,pa mi nije trebao "produženi" pimpek . ! . Lepo se spominat spomiat ko razme ? :). Dekladirao sam se s kojim se poslom bavim pa nisam uvjetno reč  "siromak" ! al kao što netko pameten reče : ! Svaki bedak ima svoje veselje ! :) Molim ništa osobno ! to je "onak" :) !

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zanimljiva mjesavina motora i mopeda. Ljudi bili sretni samo da se kotrljaju na 2 tocka pa makar i sa Tomosom 49 :)

 

Bilo bi super kada bi se jedan od narednih FIMoba orgganizovao tu ili u blizini pa da se sretnemo tu :)  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 hours ago, ninja said:

Zanimljiva mjesavina motora i mopeda. Ljudi bili sretni samo da se kotrljaju na 2 tocka pa makar i sa Tomosom 49 :)

 

Bilo bi super kada bi se jedan od narednih FIMoba orgganizovao tu ili u blizini pa da se sretnemo tu :)  

A evo 6 zdeseta je blizu meni , a i Honda nije u cvijetu mladosti  86 g. Bio sam s njom najdalje do Splita i nije bilo problema . Ipak je to ak se dobro sječam njihov prvi V4  500 mašina pa su posvetili puno pažnje . Obzirom da ima vodeno hlađenje , a crijeva su prva ugradnja pa je već upitno za vožnje po 10 sati u komadu . Znači "domet mi je cc 800- 900 km ., a i ja nisam u baš neakvo pravoj fizičkoj kondiciji . Znači ak bude u "okruženju" tipa Italija , Slovenija , Južna Njemačka , Austrija , Mađarska Srbija ili Bosna ima šanse !.  Inače sam prošle godine došel  iz V Gorice u Split za  2, 5 sati , sa jednim stajanjem i" minimalno " kršeći propise . Mal me posle "fukfeder " štrecal  al valjda zbog ukočenosti po auto cesti :)  . Ipak je ovo "baka" od motora , al jasam ipak imao veče posljedice . Inače je puno jednostavnija za vožnju , i ugodnija za vožnju od Boldorke  zbog pozicije vozača i polu oklopa !. Kao i Rotel i Whafidale kao prve  hi fi  komponente koje sam 8 sam kupio . Ne računam  toske , unitre i td  , al su me uvele u svijet glazbe , jednako kao i Torense  i "slušanje "ploča sa djevojčicama :) . Daklem ak bude u mojoj dostupnosti , kao kaj je navedeno vidimo se !. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
12 hours ago, Zen Mod said:

danas dobih info da je cika Imre jos vitalan , sa 90+ godina

clan je kluba OLdtimera , vozi neki stari Beemer sa prikolicom (valjda je lakse za ravnotezu , u tim godinama :) )

Ma vidio u Luksemburgu didu od 7 banki ( bili zajadno i razgovarali s didom)  . koji je sa plavim BMW om 500 s prikolicom došao na reli , a u prikolici nije bila žena nego njemački ovčar . Ja sam 8 desete imao 21 godinu , a on mi je  i zgledal koda ima manje od 30 . Tako da ovo je mal čudnovato ? ( mislim da ima 9 banki ? ) ? :) Pod zajedno mislim da je i Imre bio sudionik u razgovoru ! . Kolko se mogu obzirom na odmak vremena sjetit  ? mršav visok oko 17.. . svjetlo smeđe kose . Ostao u sjećanju zbog toga , kaj je rekao da "Merituma" treba dat njegovom " motoru" , a ne njemu ? Mislim da se ne varam . Al imam i ja koju godinicu ? :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...