Jump to content

Woland

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 147
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Malo bi mu dalo na eksterijerskom vau efektu kad bi mu ga nogice bile boje Leovog plejta na frontalnoj plocetini, drugim recima, stekao bi se utisak monumentalne gradjevine koju je sagradila drevna civilizacija negde u vreme sabljastog tigra a koja i danas pleni svojom velicanstvenom toplinom baklji iznad frontalnih stubova citavog kompleksa.

 

 

malo je taj odbljesak svetla od nogica prenagnašen na fotografiji, u stvari se vidi ovo:

 

f891e792db995a86a04c7d8e36009e7f.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 hours ago, ab-Co-axial said:

~Men se svidja pozicija prekidaca na F7 bas~

Evo ja ću da gunđam... ...'bala vas pozicija prekidača! Bata Bane tako meto na BJ2, pomenuo sam mu svastiku svaki put kad sam morao legnem da ga uključim.

I dalje smatram da je najbolja pozicija prekidača na "spomen" pojačalu bila na mom F5, bez mnogo saginjanja. Istina, ja sam od onih što imaju kašiku za cipele od 1m :)
 

SF5 08.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, ManicP said:

Evo ja ću da gunđam... ...'bala vas pozicija prekidača! Bata Bane tako meto na BJ2, pomenuo sam mu svastiku svaki put kad sam morao legnem da ga uključim.

I dalje smatram da je najbolja pozicija prekidača na "spomen" pojačalu bila na mom F5, bez mnogo saginjanja. Istina, ja sam od onih što imaju kašiku za cipele od 1m :)
 

SF5 08.JPG

moože i tako, al u mom slučaju pustiš nokte jedno petnaes cenata, pa mu dođeš na isto :) ili upališ jedared pa ne gasiš :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čuo sam da su izmislili IC konrolu prekidača daljinskim upravljačem. Neki se kunu da i volume može tako da se kontroliše, šta znam...

Pratim te vesti iz sveta nauke pa sam negde pročitao :russian_ru:

:P

Samo, to je za lenjost level Boss, ipak :D

hint

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imal negde neki video link da se nasluti zvuk tog F7. I gde uopste nabavljate te fine metalne konstrukcijske delove???. Wolandu čestitam na još jednoj pridošlici^_^.

Ja jos uvek tragam za prostorom u koji cu da strpam moj ogoljeni lm4780, pa i onog lampasa opasnog po zivot, koji jos nije dobio odgovarajuću ploćicu upozorenja<_<.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

27 minutes ago, Zen Mod said:

ne znam za video , ali zvuci kao dobar amp

na koje tacno fine konstrukcijeske elemente mislis ?

ono , konkretizuj ako ces odgovor .....

Pa mislim na te lepe aliminiumske prednje ploče. Aloxirane. Ima li tu predefinisanih delova ili se rucno seku, buše, prave, ostali delovi kućista. Koliko para treba da se nabavi materijal za jedno takvo kućiste? Gledo sam one sajtove za metale ali tamo se kupuju tabletine od po dva metra ako sam dobro svatio. Ovde kod nas nemoš naći ni poštenog limara da ti pokrivi limove a kamoli šta drugo Uglavnom deru kožu... Neznam ni gde naci one limove sa rupicama za konstrukciju.

Samo se mučim gledajući te lepote. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

F7 , ladnjacine nadjene by Woland , ostatak odradio nas Leonardo, zlatozlacano napred BB rukorad

 

M2 (Ninjin amp) , kuciste kupljeno u Talijama , https://www.modushop.biz/site/index.php?route=common/home

tip i troskovnik se vidi na jednoj fotki

 

prednjica gravirana kod Lea

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...