Jump to content

Woland

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 147
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

1 hour ago, Zflazar said:

lampaški prekidač=lampaški zvuk?

:)

...možda zato dobro zvuči rok-muzika na mom phono predpojačalu jer je prekidač tzv rocker-switch :P

Upravo sam gledao cevke u razvodnom ormanu za uličnu rasvetu na uglu kod Nacional-a...

Nisam uspeo da se nateram da ih slikam, ima dana, kada su mogle da ostanu tu pola veka, ostaće i do moje želje da ih uslikam...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kažem ja, bistvovanje na temama slike i vicovi ne može da dobroprinese poznavanju diy materije :D

Sa'će još jedan F7, valda drugi u nas :P

Disclaimer: Nisam dobio šemu od Zena, niti od Passa, ali su obojica naglasili da sve što ti treba da ga sastaviš ima na temi F7 na big diya, što ako se zagrebe ispod površine, i jeste istinito.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

24 minutes ago, Alex said:

Kažem ja, bistvovanje na temama slike i vicovi ne može da dobroprinese poznavanju diy materije :D

Sa'će još jedan F7, valda drugi u nas :P

Disclaimer: Nisam dobio šemu od Zena, niti od Passa, ali su obojica naglasili da sve što ti treba da ga sastaviš ima na temi F7 na big diya, što ako se zagrebe ispod površine, i jeste istinito.

drugi? :huh: pa to se ne računa, ko da ga ni nema :pardon::haha:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

57 minutes ago, Woland said:

drugi? :huh: pa to se ne računa, ko da ga ni nema :pardon::haha:

Pa još ga nema, msm..., :P

Al pajz da ti ga nije Zen spravio, promaklo bi mi ovo pojačalce, koje bi gledano po šemi, topologiji, korišćenim delovima i konstruktoru trebalo da bude jedno veoma jedinstveno pojačalo :) Vrlo sam se zainteresovao da ga sasklopim. Msm ima 15 dela, sa sve pcbom i prekidačem za uključenje to mu dođe 20. Keep it simple!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa još ga nema, msm..., [emoji14]

Al pajz da ti ga nije Zen spravio, promaklo bi mi ovo pojačalce, koje bi gledano po šemi, topologiji, korišćenim delovima i konstruktoru trebalo da bude jedno veoma jedinstveno pojačalo [emoji4] Vrlo sam se zainteresovao da ga sasklopim

 

ne bi on dozvolio da promakne, napravio bi ga pre ili kasnije.. a da je interesantno po raznim kriterijumima - jeste.. a pri tom još i dobro svira :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...