Jump to content

Novi/Stari Tannoy


neskor

Preporučeni Komentari

  • 4 months later...
7 hours ago, chakija said:

Pfff, nije razmazao tutkalo na ugaonom ojačanju...fušeriraju ko nekad :D

cuj ga tutkalo :D..kolko je meni poznato to se ne upotrebljuje vise na industrijskom nivou u EU (?),ako je Tannoy kao takav,sa Legacy serijom jos industrijska proizvodnja..ko,zna,imat ce breksit,pa se vrnu i sa tehnologijama :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam za Taanoy, ali do sada sve kutije koje sam čuo koje su bile manje ili vezane za ranije modele su se pokazale kao loše kopije, osaremenjene i na žalost modernizovame stare kutije, taman dovoljno da izgube onaj šarm koje su imale stare. Zato i držim manju zalihu rezervnih drajvera za moje B&M 1041 monitore, čija je slaba tačka Son Audax-ov titanjumski visokotonac, koji ima problema sa jakim ultrasoničnim ekskurzijama snage (istina tek na 40W+ u 8 Oma). Eno mi tri rezervna u ormanu, zlu ne trebalo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Zflazar said:

 ...hm.. opet napad viška vremena?

...od 06. januara 2016 do 07.jula 2017... bože kako vreme leti, postovi se nižu a nigde ni jednog opipiljivog projekta...

Jel' ti treba nesto konkretno?

Nisu moji projektici fensi, a vecina nije audio, a oni interesantni se krckaju...

Ipak, za mene nije "projekat" nekoliko komponenti na kupljenoj stampi, ili uradio mi Zen, ili pera-mika, ja sve radim od belog papira do gotove sprave..

Plus redovna zabava na poslu sa dosadnijim delom elektronike...ne nedostaje mi preterano.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto vidis, a bilo dobre volje. :) 

Jbga, krenula neka oluja, pa da se malo prozuji po netu.

BTW, trenutno razradjujem anti g oslonce, dampiranje niskih fekvencija, od jedno 5-30Hz, ako pokazu rezultate, bice plasirano u javnost, kao oslonci recimo za gramofone, koga zanima diy..

I mislim da bi, mozda, bio zanimljiv regulisani izvor visokog napona, sa lampama..mada je jednostavni CLCL vec uveliko popularan

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...