Jump to content

Vid'o sam Ninjino lice ............


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 129
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

eee, kad bi ti znao kako M2 dobro svira, ispraznio bi gepek i odma krenuo put majke srbije (msm vojvodine.. msm bačke.. koterova), pregovarao malo o uslovima preuzimanja, msm o obeštećenju zbog psihičkih bolova kojima bih bio izložen, kada mi oduzmeš svoje pojačalo i ostaviš me na cedilu sa moja dva (i još jednim u naznaci) :D

al ovako: slušao M2 sat vremena sa Nagrama i veoma mi se svideo.. osnovna odlika - muzikalno.. ima i sve drugo, ali muzikalnost mu je najizraženija.. vidljivo je (msm čuje se) da su BJ2, BM2 i BF7 iz iste kuhinje - dele osobine karaktera, ali svako ima svoje specifičnosti.. nači - nije mrtva trka međ njima, onako je - polumrtva :) u mom sistemu vrednosti poredak je: BJ2, BM2, BF7

sat vremena je malo, BM2 je na poziciji i slušaću ga još i pisati..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad me palis, bolje da si rekao da nista ne valja :drinks:

 

... ja sam po citanjima isao na M2 zbog inernet(o)pisanog lampaskog smeka od svih FW. Izgleda da su znali ti sto pisu.

Gepek je vec izpraznjen a prepustit cu rado tebi usviravanje, da se ja ne mucim :D ... ponjecu i jedan peskiric da imas sa cim suze brisati kad budes gledao u svedski zadnji dio koji dize prasinu tvojom dzadom  :haha:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ninja kapiram šta se podrazumeva pod lampaškim šmekom, ali retki su danas lampaši koji mogu da dosegnu M2.. naravno da verujem da postoje, ali - retki su :) mislim da jfeti, mosfeti sa interstejdž trafojima daju muzikalnost koja liči onoj lampaškoj, ali sve ostalo je bez ikakvih kompromisa i trpljenja zarad šmeka, sasvim na svom mestu.. ja ovo iz svoje perspektive, a bez ikakvih zlomisli.. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

'be se mene , imam i lampase i nelampase

 

ono , daleko je lakse i jeftinije napraviti nelampas da svira

cemo po opkladu - ja vam turim crnu kutiju da slusate , pa da mi pogodite sta svira - lampas ili nelampas   ?

 

:beta:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ujbt, laNpaši još onomad uzvratili udarac.. al promašiše me - podbacili :P 

vako ninja - usvirao sam ti ga (da jednom nije nestalo struje, radio bi neprekidno 10 dana :) ), gangbangovo ga sa 3 preampa (slagle, iron i nagra), šetao ga po raznoraznim žanrovima (značajan deo repertoara nikad više ampiflicirati neće :) ), pušćao gramofon (komada dva), DAC, CD i bluray player (sa sve SACDom), čak i kablovski box priključivo (istrpeo i predizborno mudroseranje diktatora nam - 30 sekundi, malo li je :) ).. sve sam radio samo da mi se M2 ogadi, da ti ga lakše vrnem.. džaba :D al neka.. napraviću ja svoj.. i bolji, možda i neku laNpu turim, imaju neke nove, ni ne liče na lanpe - neke Korgove, bašmebriga dal valjaju - nema ih ovde niko :D

M2 ima sve što pojačalo čini odličnim, i dalje je to prvenstveno muzikalnost, u poređenju sa BJ2 ima blago tamniji karakter - to ne smeta, samo ga čini drugačijim.. mogao bih lagodno da živim sa M2, ihaj dugo.. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta ti se od preampica najvise svidjelo? Koliko si ih morao odvrtati sa gramom da se cuje?

 

A za lampase, neka, moraju o necemu kad nemaju taj bolji lampas.... a imao sam i ja jedan koji bio sve sto sam pozelio, jedina mana mu je da ne zvuci ko boxer :-)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nema vajde od njega , nista upamtio nije

Pumpkin , Nagra , Wolanderaj ....... sad ce opet morati sve da prokljucuje ponovo i da zapisuje , da bi  ti mogao odgovoriti

(da ne pricam da ima nepojamni zort da se volpot ne sme odvrnuti preko 12)

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ninja Iron Pumpkin i Slagle AVC su veoma slični po karakteru, Slagle nema pot, već 11 + 3 koraka po kanalu i pasivan je, tako da je teško uporediti stepen pojačanja - na Slagleu je svakako bio veći, kad se uključi phono, za stepen više.. kod Irona je pot na phono između 11 i 12 za umereno glasno.. i kod Nagre može da se podešava gain, i to sam isprobavao - na većem je već na 10 phono sasvim glasan (i bolji mu zvuk nego na manjem gainu)..

nači - Iron je the best, pa Slagle, pa Nagra (ubiće me Grozni), i to je tako i na druga dva pojačala.. msm, imam utisak da bi se M2 snašao i kada bi pustio signal direktno sa nekog CD plejera koji ima varijabilni izlaz - ima on gaina taman..

@Zen Mod :P

Wolanderaj.. ahmm.. očin interesno :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Woland said:

........

@Zen Mod :P

Wolanderaj.. ahmm.. očin interesno :)

 

i bre brate , talentovan sam ti ja , i to tako po celom telu

:P

1 hour ago, ninja said:

Imam ja jedan preamp sa 30dB gaina :-O ... sreća pa se moze regulisati. :)

bo te preamp od 30db ...... kad nemas zglavni amp za to

 

ovo je bre pravi amp za taki jedan (al' tesko da je oti preamp dostojan ) :

 

Western-Electric-43A-ed.png

Western-Electric-43A-pix.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...