Jump to content

Kompilacije by vdzele


Preporučeni Komentari

IV deo

Ovo je četvrta sesija (bez klasike). Ovaj put smo u 1990 i 2010, brz ritam. Žanrovski je to ovako:

House, Garage House, Soulful House, Disco House, Acid, Funk, Soul, Neo Soul, R & B, Contemporary R&B, Pop Rap, Hip Hop, Acid Jazz, Swing, Electronic, Broken Beat, Drum and Bass,…

Kome se svidi neka pesma nek pogleda na discogs.com više o autoru. Ko želi da stalno dobija moje kompilacije, tako da ne promaši neku ili da me stalno cima, nek mi naznači u PP. Kompilacije stoje na serveru nedelju dana.

Ova sesija ima 714 pesme, odnosno 17GB. Skidaj direktno sa servera rar file (dole), nemoj preko torrenta ili zip file (desno). U prilogu imate sve pesme u ponudi.

01_house_r n b.xls

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

V deo

Ovo je peta sesija (bez klasike). Imamo 2000 brz ritam. Žanrovski je to ovako:

House, Garage House, Soulful House, Disco House, Acid, Funk, Soul, Neo Soul, R & B, Contemporary R&B, Pop Rap, Hip Hop, Acid Jazz, Swing, Electronic, Broken Beat, Drum and Bass,…

Kome se svidi neka pesma nek pogleda na discogs.com više o autoru. Ko želi da stalno dobija moje kompilacije, tako da ne promaši neku ili da me stalno cima, nek mi naznači u PP. Kompilacije stoje na serveru nedelju dana.

Ova sesija ima 593 pesme, odnosno 14,7GB. Skidaj direktno sa servera rar file (dole), nemoj preko torrenta ili zip file (desno). U prilogu imate sve pesme u ponudi.

01_house_r n b_2000.xls

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

VI Deo

Ove nedelje opet imamo dve dekade 2000 i 2010, ali sporu muziku, žanrovski je to ovako:

Alternative Rock, Grunge, Indie Rock, Southern Rock, Blues Rock, Folk Rock, Pop Rock, Indie Pop, Pop, Synth-pop, Soul, Soul-Jazz, Ballad, Acoustic,...

Ovim završavam 2000 i 2010-e. Ovom prilikom vas upoznajem i sa posebnim direktoriumom koji sam nazvao "NE". Ovaj folder je nastao u doba dok sam bio DJ. Tu sam stavljao pesme koje nebi nikad pustio dok sam dj-isao. To su pesme za moje lično korišćenje kući. Nažalost taj direktorium je svaštara, tu su svi žanrovi izmešani. Ko ima snage da njih opet sortira i prebacuje po folderima koje sam već formirao i poslao na skidanje nek to uradi, ja nemam snage za vas.

Takođe bi vam skrenuo pažnju na neke pesme koje su lepe i mogu da posluže kao test pesme prilikom ocenjivanja uređaja. Malo da osvežite vaše ubuđale test foldere, mada tu ima još pesama koje zaslužuju tu titulu.

Beady Belle - Apron Strings

Fleet Foxes - Mykonos

Morcheeba Ft. Bradley - Run Honey Run

Smoke Fairies - Hotel Room

Bill Callahan - Spring

Frazey Ford - September Fields

Melody Gardot - Preacherman (Ovo obavezno)

 

Kome se svidi neka pesma nek pogleda na discogs.com više o autoru. Ko želi da stalno dobija moje kompilacije, tako da ne promaši neku ili da me stalno cima, nek mi naznači u PP.

Ova sesija ima 445 pesme, odnosno 10,6GB. Skidaj direktno sa servera rar file (dole), nemoj preko torrenta ili zip file (desno). U prilogu imate sve pesme u ponudi.

05_pop_rock_sporo.xls

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...