Jump to content

TDA7498


nenad88

Preporučeni Komentari

Pozdrav nov sam na forumu i treba mi par saveta. Stiglo mi je ovo pojacalo i sada hocu da ga malo poboljsam. Dva velika kond. su 1000mf 63v i to mi je jednostavno samo zamenim istim vrednostima a kvalitetnijim. Zanima me da li da idem na vecu kapacitativnost ili je 1000mf po kanalu dovoljno? Druga stvar su ovi izlazni poliesterski kond. 0.47mf 63v. Tu imam nedoumicu jer zelim da ih zamenim sa wima kond. ali ih ima mali milion i ne znam koji su potrebni u mom slucaju. Planiram jos da ojacam lemove i zamenim pastu na hladnjaku.

Da li je ovo ispravan kond. koji je meni potreban?  POLIESTER KONDENZATOR, 470nF/63V, WIMA MKS-2, RM=5mm, 20%

Jedino me buni ovih 20% jer ovi sto su sada na ploci imaju K oznaku a ona oznacava 10% toleranciju.

IMG_20170125_182028.jpg

IMG_20170125_181914.jpg

download.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Pozdrav imenjače. I ja imam istu takvu i meni se svidja ovakva kakva je,  što ne znači da neće biti i bolja sa kvalitetnijim kondovima... Napajanje mi je ovo http://napajanje.rs/Mean-Well-LRS-150-24-150W/24V/0-6-5A

Ima i trimer za promenu izlaznog napona + - 3V, pa je slusam sa 27V, mada bi bilo bolje ici na 30 ili 32V za punu snagu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...