Jump to content

Nigels Speed Controller


Woland

Preporučeni Komentari

Frekvencija jeste stabilna, kao nikad(znacajno bolje nego kada su doticni gramofoni postajali legende), i neophodna je zbog velikih kupoprodajnih interakcijasa okolinom. Ali napon  moze da varira, suske i vaske mogu da budu lokalnog tipa, prozivedene u blizoj okolini .

 

Sa ovakvim kontrolerom se izbegne varijacija napona, u ogromnoj meri, 2206 prilicnostabilno drzi nize frekencije, mozda ne kao elektrodistribucija, ali dovoljno dobro, komponente, RC narocito treba da su stabilne, ili bar kontrolisano nestabilne, sve lepo podeseno i jedan parametar sveukupnog rada se u velikoj meri drzi pod kontrolom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 11 months later...
bio juče do Bača kod Vrača - nisam se usudio (eufemizam: nemam vremena [emoji4] ) da skutijam NSK, da ne bude plug and pray, kako reče [mention=1908]vladd[/mention] [emoji4] Vrač je bio nežan - pažljivo mi je saopštio da će morati svaki moj lem da prelemi [emoji3]
 


Nista bez slike. Daj da vidimo to umetnicko delo :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

toliko sam kmečao da se @alexx sažalio pa mi napravio pripremu za gravuru u Corelu :) malo ćemo nešto da menjamo, ali to je to.. ona isprekidana aplikacija ispred naziva što potseća na stroboskop mi je super :)

eto, a kažu da forum ne valja [emoji14]

hvala @alexx


19339a6549fbc9e3bbb8572487e46a60.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo to izgleda, jos kada se namontiraju igrackice, bice mrak.

Trebalo mi pola minuta da skapiram da MC220 ploca nije za kontroler. :) 

Sta ce Najdzelsu levi i dezni ulaz izlaz :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...