Jump to content

Prezentacija zvučnika Notax M


BokiTokiVoki

Preporučeni Komentari

Boki samo napred, želim ti uspešno predstavljanje Notax M. Sudeći po odzivu kolega izazvao si pristojnu zainteresovanost. Nadam se da će ostali činioci prezentacije biti adekvatni da neosporan kvalitet dođe do izražaja. Još jednom, želim ti uspeh. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

boenicke, napijalo, notax...gde je kraj :)

za mene dobre male kutije odavno nisu čudo. još od kad sam čuo dayens premium micra

boenicke su me definitivno oborile pa nemam posebnog razloga da sumnjam u nn i notaxa

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napijalove te monitore sam slušao kod Vlade vdzelea - izuzetni zvučnici, a s'obzirom na veličinu i pored malog midbas drajvera čuje se da se one "bore" da se dokažu u bas području, što im na trenutke uspeva :) Ali naravno, fali im kakav sub za potpunu zvučnu sliku.

Ove Bokijeve mi deluju tako da im ne treba sub za "casual" prostorije... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nisam siguran da je to cenovno slicna kategorija, nisam se bavio tematikom ali bih ocekivao da taj morel tw i dyna midbass kostaju vise od napijalovog izbora. taj RAAL tw je zapravo njegov low budget OEM model za nekoliko stranih proizvodjaca.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam ni rekao da su cenovno slična kategorija, nego grau čovek pitao da mu jave kako svira naspram hit monitora Napijalovih.. :P

Ja bih voleo biti kadar stići i na mestu prezentacije postojati, ali u ovom trenutku nemogućno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

BokiVoki nema kola. Živi na novom beogradu. Da li ima neko iz BG ko bi hteo čoveka da doveze do mene u Indjiju i da čujemo njegove kutije naspram NN KSN koje ja posedujem.

Ja sam čuo njegove kutije kod njega kući i to je na mene ostavilo utisak. Voleo bi da ih čujem i kod mene u mom velikom sistemu:

- DAC i lampaški preamp by ZZZ   :worship:

- Snagaš 2x25w F5 by Sipi :bb:

- Yamaha NS 690 II (upgrade by N Napijalo) :party33:

- Siltech usb / interkonekt / zvučnički :thank_you2:

- FTA strujni :moil:

- Razdvojini trafo na kojem su svi uređaji nakačeni by N Napijalo :training1:

- Akustična soba by N Napijalo :smart:

Ko bude dovezao BokiVokija imaće šta i da čuje. Biće to pravi Clash of the Titans.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, vdzele said:

BokiVoki nema kola. Živi na novom beogradu. Da li ima neko iz BG ko bi hteo čoveka da doveze do mene u Indjiju i da čujemo njegove kutije naspram NN KSN koje ja posedujem.

Ja sam čuo njegove kutije kod njega kući i to je na mene ostavilo utisak. Voleo bi da ih čujem i kod mene u mom velikom sistemu:

- DAC i lampaški preamp by ZZZ   :worship:

- Snagaš 2x25w F5 by Sipi :bb:

- Yamaha NS 690 II (upgrade by N Napijalo) :party33:

- Siltech usb / interkonekt / zvučnički :thank_you2:

- FTA strujni :moil:

- Razdvojini trafo na kojem su svi uređaji nakačeni by N Napijalo :training1:

- Akustična soba by N Napijalo :smart:

Ko bude dovezao BokiVokija imaće šta i da čuje. Biće to pravi Clash of the Titans.

Boca i ja smo stari saputnici, pa ako nas nije mrzelo da vučemo ceo sistem (dve kutije sa dva subwoofer-a) preko dve granice u dva smera do Zagreba i nazad, valjda nas neće zbuniti ni Inđija. A koliko puta smo išli da bi se družili u Klubu, ne znam, nisam brojao.

Dva uslova. Prvo, kafa mora slobodno da teče, i drugo moraš imati neku prostoriju u kojoj je dozvoljeno pušenje, jer šta će mi kafa ako nema cigare, a bez kafe ne mogu. :D

Nego, nacrtaj se ti na prezentaciji, pa se možemo dogovoriti konkretnije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

DVV - Kafe kod mene ima u izobilju. ZZZ je bio kod mene dosta puta što znači da sam prošao najstrože kafe zahteve.

Problem je pušenje. Kod mene se može pušiti jedino na terasi, koja je zatvorena. Tu dobijaš gratis papuče i stolicu za sedenje. Ako je ZZZ mogao tako možeš i ti, inače je tu Napijalo voleo da iziđe i posmatra guzate indjijske milf-ove :umnik2:. Posle slušanja muzike pušenje može da se nastavi i u obližnjim kafićima gde ja častim kafu....

Nažalost ne mogu da se nacrtam na prezentaciji pa možemo dalje razgovor preko privatnih poruka. Prvo se ti dogovori sa Bokijem kad vi možete pa će te samnom lako. Pošto živim sam druženje može da potraje po želji i u željenom terminu: radnim danima od 17h do 24h, sub i ned ceo dan slobodan. Samo se morate najaviti koji dan ranije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja kao i uvek planiram da ponesem sa sobom prvi CD grupe Blue Man Group. Ljudi sviraju na instrumentima koje su sami napravili od plastičnih cevi za vodvod (!?!), ali ima tako neverovatno dinamičkih numera da su same po sebi test dinamike i raspona bilo kog zvučnika, a impotentne pojačavače ofira bez greške. A pošto je već pretresao tu malu kutiju, taj CD će sam ispričati jako lepu priču, nema potrebe za komentarima. Da i ne spominjem Enyu. A to je već rizik našeg ljubaznog domaćina. :loleverybody:

Pre nekoliko godina je iznudio suze iz čoveka koji je prodao Krell integralac i zamenio ga milozvučnim cevima od nekih 5W ili tako nekako. a onda je čuo gušenje i frfljanje cevki sa dinamičkim materijalom, i on, i svi ostali prisutni u demo sobi Hyatt-a.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, vdzele said:

DVV - Kafe kod mene ima u izobilju. ZZZ je bio kod mene dosta puta što znači da sam prošao najstrože kafe zahteve.

Problem je pušenje. Kod mene se može pušiti jedino na terasi, koja je zatvorena. Tu dobijaš gratis papuče i stolicu za sedenje. Ako je ZZZ mogao tako možeš i ti, inače je tu Napijalo voleo da iziđe i posmatra guzate indjijske milf-ove :umnik2:. Posle slušanja muzike pušenje može da se nastavi i u obližnjim kafićima gde ja častim kafu....

Nažalost ne mogu da se nacrtam na prezentaciji pa možemo dalje razgovor preko privatnih poruka. Prvo se ti dogovori sa Bokijem kad vi možete pa će te samnom lako. Pošto živim sam druženje može da potraje po želji i u željenom terminu: radnim danima od 17h do 24h, sub i ned ceo dan slobodan. Samo se morate najaviti koji dan ranije.

Ma sve je OK, nemaš brige, a papuče mi ne trebaju, fala vi lepo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja muziku puštam preko laptopa koji nema CD rom. Jedino da te tvoje CD-e ripujem na desktopu u mojoj radnoj sobi. Direktno puštanje je nemoguće.

Mogao bi ti da ih ripuješ i doneseš na flashu, mogu ja, a možeš mi poslati i ime albuma koji želiš da slušaš pa ću ja naći na internetu da ne donosiš diskove.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, crni said:

nemo' sad da ponesem iron butterfly i king crimson pa da maltretiram ceo kafić:buehehe:

In-a-gadda-da-vida, baby!

Pa ti si izgleda isto toliko bajat kao i ja, ako ti poneseš to, ja mogu zbirke hitova Animals-a i Sailor-a.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, vdzele said:

Ja muziku puštam preko laptopa koji nema CD rom. Jedino da te tvoje CD-e ripujem na desktopu u mojoj radnoj sobi. Direktno puštanje je nemoguće.

Mogao bi ti da ih ripuješ i doneseš na flashu, mogu ja, a možeš mi poslati i ime albuma koji želiš da slušaš pa ću ja naći na internetu.

Sitnice, rešićemo, imam dosta toga na flesh memorijama, koje sam spremio za putovanja, imao sam sreće pa mi je GM ugradio jedan sasvim solidan sistem u auto kao serijsku opremu. Spremiću ja sve, da ne gubimo vreme na tehnikalije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...