Jump to content
mancube

Traži se šema za pojačalo

Recommended Posts

Kutija tj. šasija je uvek najveći problem za napraviti, jako teško bez ozbiljnog alata. Kad dođu fifilističari odma ne valja, jer kod njih kupuje oko a ne uvo, bez obzira koliko dobro uređaj radi, mislim ako daješ na izgled, ako ne kako god ga sklepaš važno da se tebi sviđa.

Da viš šta se meni sve sviđa jer mi se ne daju pare na kuteje  :laugh1tooht:

Nadji neku sperplocu ili parce neke ploce, recimo od presovanog papira, i postavi kao podlogu za rad, da ne izgrebes taj lepi sto u kuhinji i eventualno dozivis uragan. :) 

Za koji dan ide u kutiju(nedelju,mesec,dok docekam raspust? :P),sada stoji na parcetu stiropora dok ne dodje vreme da se skutija :) 

Ima moj drugar stranice nekog starog ormara,cini mi se 18mm furnirana iverica, sto mi je dao da se zanimam,spremio sam ubodnu testeru i crni sprej,pa ce eventualno za vikend kutija poceti da poprima oblik :D 

@Mancube, ako imas nekog iz BG da preuzme i posalje mogu ti pokloniti ovu (praznu naravno:))

Prednju stranu mozes da uradis od alubond-a i prelepis preko postojece. To ne bi trebalo da bude skupo. 

IMG_20160415_170603a.jpg

@apexaudio Nisam se verovatno lepo izrazio,nisam mislio na kutije za drajvere nego za pojacalo,na kraju krajeva,imam neke visokotonce koji mi stoje i 4" baseve,na kraju mozda i napravim nesto :D

@silentbob Hvala Vam puno na ponudi,niti imam koga da mi posalje,a i dogovorio sam se nesto sa stricem koji radi sa namestajem,imam vec jednu praznu kutiju od nekog pioneerovog pojacala,samo prednja i zadnja strana trebaju da se odrade,tako da ce najverovatnije tako biti spakovano,jos jednom Vam puno hvala na ponudi! :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vec 3-4 sata se usvirava,za sada sve radi kao sat,skelet za kutiju je tu ;) 

Poklopac je osmirglan do pola,a i ova sasija ce biti osmirglana,i farbana u glossy crnu.

Prednja i zadnja strana ce da budu drvene.

Ideja je tu,na realizaciji se radi :P 

IMG_0261.JPG