Jump to content
mancube

Traži se šema za pojačalo

Recommended Posts

@apexaudio Zvuci veoma fino,doduse probano na brzinu jer trenutno sa skolom muke mucim,za vikend bi trebalo da spakujem i linearni preamp pa da sve to zajedno probam kako valja pa da pisem utiske :)

Po tom pitanju vec sad mogu da kazem da rade fino,povezao sam ih izmedju "DAC-a"(sonijev minidisk) i mog Technics-a koji ima selektor za direct dc ili tone control,prebacio na DC i direktno sa tonskih stelovao zvuk.Zvuk je dobar,dosta mesta za fino "namestanje" zvuka,nema nikakvih dodatnih izoblicenja(sum,brum,itd.) tako da ja mogu samo da mu dam jedan veliki :thumbsup:

Ja verujem da je ovaj moj Technics iz neke pismene serije,nadziveo je mene skoro 3 puta po starosti,jos uvek original kondovi i i dalje svira prelepo.

Link

Pasce i za njega neki recap,kada steknem jos iskustva a bogami i finansija :laugh1tooht:

Videcemo kako ce da se slazu tonske kontrole sa D14 kada bude sve gotovo :D 

Barem vise nije kuhinjska varijanta,poklonio ocu za rodjendan(doduse on ga je finansirao :pardon:),mozda nije lepo estetski(da se ne lazemo ruzno je :laugh1tooht:) ali svira lepo i radi to sto treba da radi :) 

IMG_0224.JPG

Mozda je to pocetak novog audio brenda AAS..:clapping:

Vazno je da je skutijano i da radi, dizajn je drugi cin predstave...