Jump to content

Čajka


Archangel

Preporučeni Komentari

Poštovanje mafijo. Imam problem sa Čajavec pojačalom Ukljucim ga rade oba kanala fenomenalno. Posle nekog vremena jedan kanal jednostavno utihne. Kad iskljucim pre nego sto se skroz isključi zvuk se na onom kanalu pojavi. Sačekam jedno minut dva, Uključim ponovo, oba kanala rade perfektno prodje neko vreme opet taj jedan kanal utihne. E sad dok tako radi pojacalo, pojačam zvuk do panja, i čujem na taj jedan kanal što je utihnut jedva probijanje nekog pucketavog zvuka. Isključim, kako krene da se prazne kondovi u zadnjem momentu pre totalnog isključenja opet se redovno pojavi zvuk. :dontknow: Imam utisak da je sa izlaznim stepenom sve ok, jer se nebi čuo zvuk na početku i nakon isključivanja.

 

:dontknow: Ideje?.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 3
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

3 hours ago, sir Oliver said:

Kondovi

I meni je to palo napamet samo neznam koje da proverim? I kojom tehnikom. ima nesto sa punjenjem i pražnjenjem i merenjem vremena. Ali ako sam ja dobro razumeo moraju biti skinuti sa pcb-a. Ili možda ne?.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 10/28/2016 at 4:20 PM, sir Oliver said:

Kondovi

Evo ovako. Skino sam kondove na napajanju pojačala i zamenuo ih drugim. Jedan od kondova je odradio svoj posao i zaslužio penziju. Sve proradilo kako treba. Sad jos samo da nabavim nove i kvalitetnije kondove pa da privedem popravku kraju. Hvala!.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...