Jump to content

Acoustic Invader


gidjga

Preporučeni Komentari

Kao što red nalaže,evo,koristim priliku da sve koje zanima zvuk Acoustic Invader uredjaje(Dac, PreAmplifier i phono PreAmplifier) pozovem da 29.10. posete Hi-files show u Holidej in hotelu...

Dobro voljom ljudi koji stoje iza magazina Hi-files, dobio sam poziv da učestvujem u ovogodišnjem Hi-files show.

http://www.hi-files.show

http://www.hi-files.show/exhibitor/acoustic-invader/

 

U aktivnom delu biće izloženi Dac i line PreAmplifie,i to ćete moći čuti...dok će phono PreAmplifier biti statički deo prezentacije i ovog puta neće zasvirati...

Dobro došli...

P.S. Napominjem da sam ja tamo samo u subotu 29.10.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fifiles i jesu dobar humus za uzgoj indiferentnosti, jos me dave po mailu, od nekih proslih vremena..umalo da mi ubiju entuzijazam.

No, cinjenica je, velika i surova, da je neophodan marketing, cak i za sirotinju, da se raduje, nekada vise kao licna afirmacija za svajsera nego kao prosta reklama, i nekakav stimulans za daljnji rad.

I cinjenica je da je ta podrska nesto najbolje sto su fifiles ikada uradile...pa makar i uz politikantsko tupljenje o ultraimaginarnim "inovacijama"..kako god ista nazvali i na sta god mislili.. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mante se Fifiles, kog žuljaju il mu ne stoje dobro nek ih ne navlače.

Giđga nas je ljubazno pozvao. Ako budem u prilici, idem ciljano da ga upoznam i da se malo zabavim.

p.s. što se tiče marketinga, mogli bi barem to da naučimo od hifikomercijale a ne ovako da se natežemo dal će nas biti tuce na okupu za dve nedelje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa pazi, do Holidej in-a mogu i peske, a 170km u jednom pravcu je ...putovanje :) 

Ukratko, 60x blize...

Hifi komercijala je posebna prica, koja je odavno i debelo nadmasila Bracu Grim ili HK Andersena

 

P.S.

Postoji gradacija dragocenosti i cene po jedinici mere

zlato, pa malo vise platina,  ....pa nesto vise dijamanti..........pa....... daleko..........vise........sonicnost. ;) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vlad sta sad fali....Pomogli Gidjgi i ako i svaka im cast. Sto barem jednom ne napises bilo sta afirmativno, bez prica o marketingu, judeo masonskim zaverama proizvodjaca Hi Fi-ja, ....

Gidjga hrabro prikazuje svoje, i svaka cast. Ako vec ne pomazes, ne odmazi.  Invejder opako zvuci, slusao i preamp i DAC kod Patasona. I treba svi da ga (ih) cuju a bogami i vide. Sto neko od nasih ne ponudi pomoc. Samo tupimo, serendamo i oblajavamo i mogu ja to bolje i imam ja to bolje i ne valja to nista i videcete kad ja to skutijam u prvom kvartalu 2176 god. i .....

Gidjga pozdrav, jedva cekam sajam da te vidim i poslusam to ......pa ajd sad po forumski.....u neodgovarajucim uslovima, sa neodgovarajucim komponentama, sa neodgovarajucom publikom, sa  losim izborom muzike....

Druze Gidjgo, imas pice kad se vidimo.

Pozdrav avijondziji:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, vladd said:

Pa pazi, do Holidej in-a mogu i peske, a 170km u jednom pravcu je ...putovanje :) 

Ukratko, 60x blize...

Hifi komercijala je posebna prica, koja je odavno i debelo nadmasila Bracu Grim ili HK Andersena

 

P.S.

Postoji gradacija dragocenosti i cene po jedinici mere

zlato, pa malo vise platina,  ....pa nesto vise dijamanti..........pa....... daleko..........vise........sonicnost. ;) 

tebi je vladd, put do holidej in-a za vreme HifiShow-a putovanje udaljeno mentalnom svetlosnom godinom sa obavezom ostavljanja nadmenog predrkanog stava na garderobi hotela.

...a Sisevac sa 170km u jednom pravcu...hmm...ako te vodi strast, to tek nije putovanje...

...a strast je, kao i soničnost, nemerljiva zlatom, platinom, dijamantima, kilometrima...prokleta ako je osećaš, kao i ako je ne osećaš...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo receno Lazare, i nije netacno, naprotiv, ali s obzirom na moju (urodjenu) inertnost i 132 poslica-aktivnosti u koja sam se uvalio, od toga jedno 125 iz ciste zabave(i brdo radosti)...svemu oko sebe se posvecujem 2-3 sata..

Jednostavno bih bio usplahiren nakon nekoliko sati...

Uvaljah se u takav ritam...

I odmor sam koristio 3 dana kod kuce, radno, i dva dana isao na pecanje...ne dalje od Becmena..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Na zalost, malo mi se slosilo na sajmu, zbog vazduha valjda, tako da neplanirano skratih boravak. Al ajd malo impresija. Gidjga bravo. Od pesme do pesme sistem razlicito zvucao. Znaci rezolutan. Za relativno normalne pare mnogo, mnogo dobrog zvuka. Dajens takodje prijatno iznenadjenje. Obratiti paznju na gramofon kod njih. Ostale sam pretrcao, bez nekog ozbiljnijeg slusanja, ako mi bude bolje sutra dolazim ponovo. U svakom slucaju Invader mnogo toga tek ima da kaze. Jos jednom, bravo Gidjga...  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...