Jump to content

restoran za cevase


mirko

Preporučeni Komentari

Ne

Ne mogu a da sa vama ne podelim ovu reportazu koja mi je uz dokumentarac o Atinskom klubu audiofila najomiljeniji video.  Izvinjavam se moderatorima ako smatraju da zaludu zauzimam dragoceni prostor

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako nisi razumeo, gleda lampe u radnji, pipa(vec sam zamislio kod nas takvu radnju :) ) kao i svaki penzioler-pipac, pita jel moze da uzme jednu, ide kuci, pravi pojacalo i pusta muziku slusajuci da li je sve planirano odradio u dizajnu.. ..i na kraju srecan... :) 

Divna zabava za pemzionera...a bogami i za mladje.. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, vladd said:

Kako nisi razumeo, gleda lampe u radnji, pipa(vec sam zamislio kod nas takvu radnju :) ) kao i svaki penzioler-pipac, pita jel moze da uzme jednu, ide kuci, pravi pojacalo i pusta muziku slusajuci da li je sve planirano odradio u dizajnu.. ..i na kraju srecan... :) 

Divna zabava za pemzionera...a bogami i za mladje.. :) 

Kad odem u pemziju kupim sebi banderu sa trafo, i uzivancija :)

http://www.wsj.com/articles/a-gift-for-music-lovers-who-have-it-all-a-personal-utility-pole-1471189463

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 hours ago, mamlaz said:

Ja zamišljam neki cevaški SF film u kome se Sakuma san-ovo znanje presipa u neku drugu lobanju :crazy:

Ja bih vise voleo da se prespe znanje Makabe san-a :)

Mislim na prof Toshiaki Makabea, da ne bude zabune. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo da dopunim video koji sam postavio, ovog puta japanski jezik nece biti prepreka

“I think an amplifier builder should consult with himself and his amplifier before asking the reference books and authorities.  It is only after much cut and try that I find my best matching point for audio. The tube manual is like a telephone book. It gives perfect numbers. It is useful to make it possible to speak with a girl but we cannot see her beautiful face from the mere telephone number.  To get the best sound from a tube, even if the proper match is 5k, we will try 7k. And we try these “mismatched” values with input transformers and other parts. When you finally find the best operating point for the tube, you get the girls address.” 

~ Susumu Sakuma

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na specifican i lep nacin receno. Svaka lampa je "bice" za sebe, i variranjem ili predikcijom, pa dokazivanjem merenjem uci u neke radne tacke koje mogu sasvim lepo da sviraju, kao finalno ishodiste za sav trud.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...