Jump to content

Cevni PP pojacivac, rucni rad, u Montecatini Terme, Italija


Doktor

Preporučeni Komentari

Setajuci Montecatini Terme glavnom dzadom sa buticima, precenjenom fancy robom, naleteh na radnju koja prodaje razglase, miksete, DJ gramofone, gomilu nekih bezveznih CD-a po ceni od 3-7 eura, baterije, sijalice itd., itd. U cosku izloga primetih pojacivac cevne topologije, PP. 

Ovako odmah morfoloski obzirom na off/on prekidac, pa i sam skelet pojacivaca zakljucim da je to neki rucni rad.

Udjem u radnju, prodavac u donjem delu radnje ima onako otvorenu radionicu , gde na policama cuci jedno 2-3 Cyrus amp-ova, CD-a, neki Pioneer integralac, male JBL kutije etc.

Pitam coveka ko je radio uredjaj u izlogu i koliko kosta. Napisa on meni cifru na papiru - 2750 eura.  :o

Ko je konstruktor ? Jel' neki poznat italijanski Baja ? Rece on, covek ovde zivi u Montecatiniju, mogu vam zakazati razgovor, pa pricajte o svemu.

Zahvalim mu se, izadjem i napravim par fotki onako sa ulice, te mi ne zamerite na kvalitetu.

Razmisljam nesto, dragi moji DIY-eri, koliko ovi Italijani sebe cene i odredjuju ovakve cene za cevne uredjaje domace proizvodnje.

Kao i do sada, navijam za vas. :thumbsup:

pp1.jpg

pp2.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 1
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...