Jump to content

30W SE Amp


zocky

Preporučeni Komentari

gde su ona lepa vremena kad su se ljudi bavili pecanjem , pregonili se o ulovljenim saranima samo ispred omiljene prodavnice durbaka i ostalog , a u kafani su samo naveli duzinu spolovila i onda kulturno pustili druge da i oni navedu isto

a onda lepo kod kuce , gde je Sosa znala ponajbolje di je istina

 

vidim ja , mozete vi do sutra , samo ne znam kakva vam korist ...... na stranu sto zaboraviste odakle je krenulo i po kom cilju

 

konkretno , braco , konkretno

nijedan petogodisnji plan nije uspeo , a samo pojedini projekti jesu

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neki ljudi vole da slušaju muziku. Audio hi-fi sistem služi reprodukciji muzike sa nosača zvuka i stvaranja zvučne slike u prostoru gde osoba sluša muziku. Time ta osoba upražnjava radnju koju voli, a ukoliko je audio hi-fi sistem sa koga sluša muziku zadovoljava u potpunosti u upražnjavanju slušanja muzike, onda je užitak potpun. Bilo da je to audio sistem od 1500 dinara ili 150.000 evra, bitno je da osoba koja upražnjava radnju koju voli uživa u tome.

Sve preko toga je mlaćenje prazne slame, teranje maka na konac, pišanje uz vetar i mršenje muda.

O ukusima ne treba raspravljati.

100 ljudi, 100 ćudi!

100 žena, 200 sisa!

'ebala vas engleska magla, 2n3055, 2sk SJ 78054 i BatoMM i preskupo englesko single end pojačalo sa lošom topologijom.

Ne videh zadnja 3 meseca da neko nešto ozbiljno polemio (jedino neki Zenov preamp i Boki one monose).

Pretvorili ste forum u močvaru.

 

 

@Zen Mod

casterbolen_zps1gkhzp1b.jpg:P nije šaran ali je lepa čorba

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne raspravlja valjda niko o ukusima. Ne razumem gde se ne razumemo.

Pricamo o konkretnom brendu, btw.

Svaciji setap je stvar licnog ukusa iodabira, i o tome nije rec, niti bas o nekom iskustvu slusanja zarad iskustva.

Ono o cemu davim je korelacija topologije i efekta na zvucnu sliku...a sve to u vezi doticnog negdusa...sta je nejasno?

Kako prosta topologija sa obicnim ispravljacem, moze da zvuci "skupo"..? ako je jasnija verzija moga cudjenja.

Zflazare, nemam ja komercijalu koja nije tesko (ili nesto manje) izmodovna, pa ne vidim kako bi se to uklopilo u tvoja ili bilo cija "iskustva" ili stvorilo neku sliku.i jos uvek se radi na isterivanju bubica. Dali ima poboljsanja?..samo u mojoj glavi..i cinjenica da je jedinstvena verzija komponente.

a soba mi je u haosu, skoro pa kreativnom...radim kao u rudniku.. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Zflazar said:

. . slike setupa, ambijenta, fonoteke...

dotle, bez ljutnje, ne mogu da te prihvatim kao nekog ko na bilo koji način doprinosi zajednici koja sluša muziku sa sprava bile one od pekara lekara apotekara ili mesara konstruisane...

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_imagesWO4Y8VC9.jpg

Kojoj zajednici? Diy, i kako se to doprinosi slusanjem, to bih voleo da naucim :) Baska sto imam zamalo 60 god, pa je slusni aparat u fejdautu.. :)

Ne primecujem da sam na fifi forumu, a o mojim planovima sadasnjim, proslim i buducim setapovima sam vec pisao, tako da je to ... :) jos jedna od bezveznih referenci.

Imam radnu sobu, ja radim, nikakvu sobu za "slusanje"

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...