Jump to content

Burson V5 Recenzija ( review )


Alek05

Preporučeni Komentari

Za one koji nas žale siromašne, malo bahaćenja.....

Dolje - Opampovi za odabir (imam još jednu ovakvu kutiju samo se negdje zagubila u skladištu :)

Gore - Bogatstvo što ZZZ kaže. Koliko li su tek ovi jotaši iz skojevaca, a tek ovi uduplo :) Ovi brojevi što pišu su im izmjereni Vgs - ovi :)

 

skojevci.jpg

 

 

opampovi.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne moze to tako prosto, gurnes dva tranzistora na izlaz i racunas da ce NFB da otkliza svinjac oko nule, a sa druge strane tezi se perfekciji.

Uvodi se vidan(i primetan) TIM.

To ako radi revox, onda su oni otisli u pravu konfekciju, i prodaju renome.

Ovo je vise namenjeno perfekcionistima, koji bi da imaju apgrejd, dobro hendlovan signal, pa ako bog da i nesto da cuju. :) 

A da se ne osete prevareni u trgovackoj transakciji..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da se ljubitelji dobrog zvuka, ne bi osetili prevareno, mozemo organizovati test Bursona V5. Ako Administrator moze pruziti neku garanciju, ja bih poslao svima Burson V5 na probu. Ovo govorim iz dobre namere, da bih priblizio istinu o Bursonu V5. Mozda ja gresim, mada ne verujem, moje misljenje dele mnogi korisnici Bursona. Ja sam zvanicno postao zastupnig za nas region i Evropu od pre 2 dana, mogu pruziti usluge testa bez ikakve obaveze o kupovini, ali moramo sagraditi obostrano poverenje. Svako moze izneti svoje misljenje nakon testa ovde na forumu, naravno uz prilozene fotografije, da bi smo svi videli u kakvim je uslovima test uradjen. Ako postoji neko grupno testiranje uredjaja, mozete me obavestiti, mada nisam tako blizu Beograda, ali mogu doci i zajedno uradimo uporedi test na vise uredjaja..

Svaki dogovor je moguc i ovo obracenje je dobronamerno, zeleo bih da uspostavimo zdravu komunikaciju, zasnovanju na iskrenom testiranju Burson V5 op-map-ovima, koji po deklaraciji proizvodzaca imaju veliku primenu, u razlicitim uredjajima. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, guja011 said:

a pa tako kaži.

to si mogo i u prvom postu.

Trazio sam istrukcije iskusnijih ljudi, samo je potrebana obostrana saradnja.. Smislicemo nesto, da svako dobije na probu Burson V5 u svom sistemu. Prva narudjbina je unapred prodata, napravicu zalihu i bice u mogucnosti testiranje Bursona V5 u vasim sistemima. Nece biti ogranicenja vremena testiranja, u principu je svakom dovoljno 3-7 dana da uporedi op-amp da li zaista vredi ili ne. To je najrealnija kupovina, a isto tako nece biti niko u obavezi da kupi V5 op-amp.. Mozemo napraviti i grupno testiranje, ali bicemo svi u kontaktu, pa kako ko zeli. Samo je potrebno ostvariti i neku sigurnost sa moje strane, niko ni meni ne daje besplatno op-amp-ove, nadam se da cu naici na pozitivno razumevanje i bicemo svi srecni i zadovoljni u svakom pogledu. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa nisi trazio instrukcije iskusnih ljudi, nego si nastupio sa jednosmernom a nagluvom kampanjom, bez zelje da uopste cujes kriticki stav.

Lepo si mogao u prvom postu da napises da si predstavnik, da ti je to izvor zarade, pa da imamo meksi pristup i ispostujemo aranzman.

Ovako je delovalo kao razmazeno deriste koje ima neki svoju dragocenu igracku i ubedjuje ostale da je to nesto najbolje na svetu. A ovo je ipak DIY forum...sve je predmet tehnicke diskusije, a ponekad i umetnickih osecaja... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 hours ago, Alek05 said:

.......... Ako Administrator moze pruziti neku garanciju, ja bih poslao svima Burson V5 na probu. ............ Ja sam zvanicno postao zastupnig za nas region i Evropu od pre 2 dana,........

Administrator moze za bilo cega i bilo kome da pruza samo licnu garanciju , a s obzirom da je ovo sad vec postalo oglasavanje , tema se zatvara .

Komercijalni EPP - tolerise se jedan free oglas po artiklu , sve ostalo mora ici u komercijalni sektor oglasavanja , sto ima svoju tarifu.

Hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...