Jump to content

Iron Pre


Preporučeni Komentari

vid

 

sasvim logicno da je Kasetoven , penultimate iteration , bolji od Nagara i pomalo od Wolanderaja (@Slagle)

 

vi's da s'm mu turio novo plasticno dugme za vrćenje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

50 minutes ago, Zen Mod said:

vid

 

sasvim logicno da je Kasetoven , penultimate iteration , bolji od Nagara i pomalo od Wolanderaja (@Slagle)

 

vi's da s'm mu turio novo plasticno dugme za vrćenje

Nego, ja se pitam gdje bi tu Slagle bil da jos Woli zna da lemi ko odrasli diyer? :assshake:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Woland said:

 

84e4abe6f354233ac6cf5b7aec527bd0.jpg

Ne priznajem jaudiofila brez da imade vunene charape,od vune otete direkno od ovcu shto hasa samo travu na visoku planinu.

Ona shto schwerceri miksaju sa sintetiku - fakof.

Sa toliki magneti i struju se veoma dobro bori,a tek sa waj faj - tu daje odlichni rezultati.

Tek sa vunene charape mosh chujesh 100 devedese dva kilo erca i onda ti budne jasno shto je spejs shatl pun vune.

Eto toliko.Pozdrav s Maljena.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

21 minutes ago, ninja said:

Nego, ja se pitam gdje bi tu Slagle bil da jos Woli zna da lemi ko odrasli diyer? :assshake:

vidćeš ti kad Woland poraste :D

@D i g i t a L

i rupa na čarapi da se ne zaboravi, na peti za definisaniji bas, na prstima (da ti još kažem na kom?! :P) za baršunaste visoke :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e, ovako, slušao juče duže od 4 sata digitaliju, a danas možda nešto i duže gramofon, eno je na temi o muzici sa grama lista ploča, slušao barem jednu stranu od svake, bilo je tu svega, počeo sa klasičnom muzikom pa preko ECM došao na nešto tvrđe, sad je na igli Gabi Novak :) - ja sam promiskuitetan glede muzike :) nači - nije zamorno, može i da se zaspe ako to muzika dozvoli, veoma detaljan i pri tom nije sterilan (to sam možda već rekao), vidim da je popularno u lošem kontekstu pominjati forenziku u kontekstu zvuka, nisam siguran šta se tu podrazumeva, ali ako je to vanredna detaljnost koju ima Benz LP, izvorno očuvana preko Irona, na način u kojem je detalj (veoma) prisutan, ali je utkan u tkivo koje je veoma muzikalno, forenzika, tada ja nemam baš ništa protiv toga.. naprotiv :)

nema ovde mesta palamudu oko svile, baršuna i ostanih tkanina . Gwozden daje ono što je snimljeno i brutalno otkriva sve slabosti produkcije, komponenti sistema (zajebi kablove u ovoj fazi), nosača zvuka.. jbg, to ponekad može da bude bolno :) nači, nema laži, nema potenciranja određenog dela spektra, nema maskiranja sitnim mrljama, nedajbože farbanja: ako je snimak sirov - on tako i zvuči, ako je uravnotežan, dobar, e onda je praznik :) ali u oba slučaja je naravno slušljiv, samo što je razlika primetnija..

ovo je prototip, kojem autotrafoi rade tek 10 sati, kutija mu je, pa ima je :) nema uzemljenje.. u finalnoj varijanti će to sve da se utegne (kalemovi i doslovno :) ) korektno da se skutija i u mom primerku da dobije i balansirani deo, a obećana mi je i mogućnost regulacije gaina xe xe xe :D

sjajna sprava, al stvarno :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, Woland said:

e, ovako, slušao juče duže od 4 sata digitaliju..................................

Lele crna drugo pa ti si skroz izkvarijo ushesa.

Kakog Josipa vunenu kapu naglavu dvasata,dopravish referenciju - totalno si je izkrivijo.

Pozdraf ot Ovnovi sa Maljena.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma jebesch prom.. (che kopi - pejst) promiskuitetan kad izskvarish ushesa i muzika izgubi dushu.Dzaba posle i merenja  i razmeravanja sa geometri i ostali merachi kad samo pishti,skichi i tandara.

Nego poshto si mi dobar drug da ti dam savet za dz.

Nije loshe da se pushti kosa.Ne samo zbog radi berbera i kinte shto ostane u shteku za sviraljke,nego i zbog sluh.Vezhesh urep kad izraste,ali tako da kosa prelazi preko ushesa i etoti,prirodan materijal shto shtiti ushesa.A kad pushtish kosu na Harleja pa tarlaha sve u shesnes.

Ima jedan dechak ovde na forum,vido ja odnjega.Ja pushtijo,josh mi malo fali da ufatim urep,pa potljevo samo da kupim Harleja.

Sad kad me Miladin zove sa Povlena "oooooooooo Digitaleeeeeeeeee" sve ga chujem ko da je sporedmene,nema rupe na chetri kiloerca,pa da upane urupu AL.

Eto toliko odmene.Mozhda nekom bide korisno ijako je oftopik.

 

Sent from my kombajn from Maljen mauntin

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

naš.. džaba se ja kurobecam, bacam kalendare - jedva se prepoznajem, sve više ličim na pokojnog ćaleta.. svako jutro se štrecnem kad ga vidim kako se beči iz ogledala, ko da se sprema da me zvekne.. al sa kosom bih ličio na kevu, a kako bih takav pred ogledalo? :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...