Jump to content

Iron Pre


Preporučeni Komentari

1 hour ago, Woland said:

.........Prvo što se primeti (napravi razliku) je odlična prostornost i separacija kanala. .........

 

smem li da kazem da je PSU (evidentno iz PSMLS CookBook ) zajednicki za oba kanala ?

 

:P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Woland said:

Samo ti kazuj.. evo ti još jednom ledovka emoji1.png

f32d3891beb9f5285962aaa39d688339.jpg

Meni je to odlicno i bolje nego da se lijepi trakom da ne bode oci :) ... ja bih isto tako meni ali crveno, komunisticki :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

W

ima li further utisaka ...... sad kad si se i ti i sistem zagrejao ......

 

pitam zarad toga sto mi je koliko toliko poznat generalni zvuk i potencijal tvojih skalamerija ........ pa mi to dodje ipak veci info nego utisak sa Dynaudio Contour

 

ako te mrzi da kuckas , cucemo se .......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Zen Mod posle 4,5 sati menjanja ploča (mrzelo me da raskačinjem i priključujem digitaliju) - utisak je još bolji.. generalna ocena je ista - protrčao sam različite žanrove (Betovenov violinski koncert - Fone izdanje, Goldbergove varijacije - Gould, Melanie di Biasio, Rebbecca Pidgeon, Pati Smith, Himzo Polovina :) Nick Cave, Tord Gustavsen.. ) i sve to svira detaljno, neutralno, neopterećujuće.. nema preferencija prema vrsti muzike.. Kuzma 4Point - Benz LP - Tango - Salas - Iron - BJ2 - Tanns - nema slabe karike u ovom lancu.. ne verujem u sinergiju (barem ne na način kako je prezentuju hifi vudu vračevi) ali ovo zaista svira sjajno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Zen Mod said:

:smesna:

nikako da se ismejem zarad te tvoje dolesveklece ledovke na Babelu .....

E moj Woli nedaj Tanojce na reglazhu nikako.Udarice ti ringishpilj lajtshou ko na oni ganci kastetofoni od shes 1000W ,pa ce da besi uzduzh i popreko internetom da ti se vascjeli svijet smije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...