Jump to content

Sistem sa DC15",OTL monos,Karan DAC itd na prodaju


paja959

Preporučeni Komentari

Pozz.svima !

 

Na prodaju jedan sistem sa Tannoy DC15" drajverima (novija generacija),kutija zapremnine cca 500 litara,svi zidovi su od 50mm,OTL monoblokovima:

 

http://www.diyaudio.rs/topic/6759-šta-sam-napraviopre-20-godina/#comment-181508

 

cevno DIY pretpojacalo,CD plejer Marantz 53 ili 57,koji sluzi samo kao transport,DAC od Karan-a,starije generacije,u custom kucistu,svi kablovi Karanovi:naponski,zvucnicki,interkonekt..svojevremeno je to placeno cirka 10000eura sve,sad se to prodaje u kompletu za 4000eura

Gledat cu da nadjem neke slike,imam ih ali nisu bas najbolje,i nisam bas siguran da imam od celog kompleta..

 

Kontakt:Vlada 064/443-9420 ili 063/512-040,moguci su verovatni i neki dalji dogovori cak i na otplatu,ako se radi o nekom "proverenom"..na slikama se vide jos JBL 150,Sansui 9700,to je odavno prodato)

 

Kép000.jpg

Kép001.jpg

Kép002.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

14 minutes ago, Zflazar said:

...još jedno pitanje,

da li se prodaje isključivo u paketu ili i postoji i opcija kupovanja pojedinačnih komponenti i koji je onda cenovnik?

...sorry, neću da budem više dosadan...

on bi to da proda u kompletu..sad ako se skupi vise njih,pa se rasparca dalje,to je vec druga stvar,njega ne interesuje da li ce to ostati i dalje kao celina,kod jednog ili ce ici na vise mesta..nece da rasparcava,jer onda posle ne moze se prezentirati dalje kako to zvuci kao celina..otkako je to Mican servisirao prosle godine-monoblokove,nisam siguran da je to uopste bilo ukljucivano od tada (mozda cisto probe radi tada,nakon servisa)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...