Jump to content

Baby BAF , FAK , Švajserbal..........2016


stein

Preporučeni Komentari

Ajd, dolazi lepo vreme, pa da vidimo, hoćemo li terat' inat krizi :)

1.) Da li (mada mislim da ovo nije upitno, pa makar da se samo skupimo i dobro ožderemo)

2.) Gde i  kada?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pošto sam ja u komšiluku do Palića, mogu da prošetam i proverim oko akustike i smeštaja, ali sam istovremeno "kompromitovan" pa ne mogu da se izjašnjavam u formi glasanja za ovu ili onu lokaciju. Doduše, meni gde god da bude, ja ću da dovučem svoje parče sebe, isto mi je. Elem, što se akustike tiče, mislim da će bilo gde biti "mrka kapa" osim ako kafansko-restoranska / galerijsko-izložbena akustika upada u priču :buehehe:

Elem, osim jednog kratkog izleta na relaciji Regensburg-Amsterdam-Prag od cca 22.07 - 01.08 slobodan sam za druženje. 

Što se tiče spavanja, i to ću da proverim, cene mislim da počinju sa cca 10-15€ po hotelima a na Paliću ima i bungalova i kampova pa ću i to da proverim, čisto zarad kalkulacija potencijalno zainteresovanih.

Koga ne mrzi može da prozuji po web sajtovima smeštaja po okolini Subotice/Palića, veći broj renomiranih ugostitelja ima pristojne prezentacije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Elem, što se akustike tiče, bio u i Vrdniku i u Boljevcima, pa ako je to prošlo, ja ne vidim zašto ne bi opet ali na nekom drugom mestu, pa makar to bio Palić. Slažem se da je članovima foruma koji su bliže okoline Niša i južnog dela Srbije to nekako najdalje moguće, ali isto tako onda treba da kolegi Kan042 iz Mostara, Vix, Ninja iz Švedske da dobiju medalju za svaki dolazak na FAK jer dolaze sa mnogo većih udaljenosti. Od Niša ima oko 420km što nije malo, ali pošto je autoput svo vreme, a mislim da nije problem da se skupi pun auto odatle, kad se to podeli na ravne časti, može da bude cenovno sasvim prihvatljivo... Hoću reći, četvorica u jednom autu iz Niša će potrošiti na put (po osobi) manje para nego kad ja dođem sam iz Subotice do Boljevaca. To sad nemoj da mi neko uzme za zlo, ja samo naglas pričam sa sobom... Ako neko tako zapuca sa kraja sveta pa mu škripi za smeštaj, može i kod mene kući recimo dvojica odraslih lepo da prespavaju... Može i više njih od dvojice ali imam samo jedan onaj turbomaximus na naduvavanje a na njega ne stane više od dve osobe. Ko voli da kampuje, može kod mene u dvorištu da postavi (svoj) šator, onda broj osoba nije ograničen. Ima mesta za parkiranje auta, šatore, voda, struja i sve bez finansijske nadoknade, boravišne takse... :) Pride može da se zvirne u moju slušaonicu, popije kafica ujutru i već šta treba od higijenskih potreba da se obavi :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepa i velikodušna ponuda Roberte. :welcome:Pazi možda  je i prihvatimo.( Si gledao  Ivkovu slavu :camping:)

Nije daljina problem zbog troškova ( samo). Tu je i vreme da se stigne i vrati otuda ( da se podje ranije) i uopšte maltretiranje u putu (do mora bi pre stigao. Grčkog)

Stvarno. Što bre ne odemo u Grčku na FAK? U predsezoni  za  dž smeštaj. Em toplo, sirtaki, suvlaki,...more....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

O jes ,meni svejedno gde, uvek bilo pa tako i sad.U pravu su ljudi od Nis i okolina uvek daleko za njih ali kako svi odluce i zavisi ko se prihvati organizacije tako ce i biti.:dodo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

37 minutes ago, sir Oliver said:

Što bre ne odemo u Grčku na FAK? U predsezoni  za  dž smeštaj. Em toplo, sirtaki, suvlaki,...more....

1000km sam za volanom (u jednom pravcu), zeleni karton zbog vožnju kroz državu koju Grčka ne priznaje... jebo more. Da mi se ide na more, ne bih ove godine išao u Amsterdam. Oću bre sveta da vidim a ne samo sunce slana voda i pesak/kamenje... A što se tiče FAK-a, oću da se družimo naživo a ako akustika prostora bude šugava kako to biva, onda jbga. Ja na FAK idem da se družim s ljudima, sprave mogu da vidim, ali sprave imam i kod kuće. Dobrih ljudi, na žalost, sve manje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, stein said:

1000km sam za volanom (u jednom pravcu), zeleni karton zbog vožnju kroz državu koju Grčka ne priznaje... jebo more. Da mi se ide na more, ne bih ove godine išao u Amsterdam. Oću bre sveta da vidim a ne samo sunce slana voda i pesak/kamenje... A što se tiče FAK-a, oću da se družimo naživo a ako akustika prostora bude šugava kako to biva, onda jbga. Ja na FAK idem da se družim s ljudima, sprave mogu da vidim, ali sprave imam i kod kuće. Dobrih ljudi, na žalost, sve manje.

Jos uz samo fali da izvozimo/uvozimo diy uredjaje iz Srbije za EU, i ovako nas odrase sa carinama za delove :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...