Jump to content

Baby BAF , FAK , Švajserbal..........2016


stein

Preporučeni Komentari

7 minutes ago, Zflazar said:

oćelibiti FAK-a 2018?

 

6 hours ago, Alex said:

ne verujem da će biti švajserbala uopšte, nego komentarišem kako je lepo u Sisevcu

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imamo prof. Managera na vorumu

zaduzimo njega da sam smisli kad šta i to i organizuje , dovede pućanstvo pred svršen čin i onda koliko nas se pojavi ....... pojavi

nama je problem dogovaranje (e da bi se udovoljilo svima) , mislim daleko veći nego pojaviti se u zakazano vreme

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bez zelje da budem partibrejker ....a prikazali bi sta (koji fundus)....Il ljudi ne rade ( u sta sumnjam), il ne prikazuju ( u sta verujem), il se ne bakcu iz ko zna kog razloga, il osecaju savrsenu kurcobolju. Kad se prijave oni koji bi prikazali nesto, onda se prema tome trazi i prostor valjda. Znaci prvo sta bi se prikazalo, pa sve ostalo.

Namerno sam ovako grubo napisao ne bih li malo podstakao raspravu. Plus, cisto kao  ideja. Moglo bi i neko predavanje. Ima ovde ljudi koji itekako imaju sta da kazu i verovali ili ne da nas ponesto i nauce. Nemojte samo da nam opredeljujuci faktori budu cena benzina, velicina tanjira ili vec neka druga sekundarija.  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ae da probam - Gruba skica FAK 2017.

Prvo o tome šta se želi postići, ajd recimo ovo:

1.       Prezentacija uređaja, sklopova, ideja

2.       Razmena iskustava

3.       Edukacija

PRVI DAN od 10:00 do 20:00

PREZENTACIJA

ŠTANDOVI – svaki prezenter ima svoj štand (ili ga deli sa nekim), izlaže uređaje (sklopove etc..), deli materijal vezan za njih, razgovara sa posetiocima.. Trajanje 4 sata prvog dana..

SLUŠAONICA – bilo bi dobro da ih ima dve, ali to zavisi od broja prijavljenih.. postupak: formira se tročlana komisija koja od unapred predloženih uređaja sačini nekoliko konfiguracija koje bi se slušale, odabere materijal za slušanje.. 3 člana: Zen, ZZZ, Anubis. Trajanje 10 sati prvog dana. Slušaonica ima dva do tri moderatora.

RAZMENA ISKUSTAVA

OKRUGLI STOLOVI npr Cevna Tehnika, Tranzistorska Tehnika, Zvučne Kutije, Gramofoni.. naravno da je moguće dodati, oduzeti, izmeniti teme.. Svaki okrugli sto MORA da ima svog moderatora. Trajanje 4 x 45 minuta, prvog dana

EDUKACIJA

Bilo bi lepo dovesti nekoga vezanog za struku a i nekog etabliranog proizvođača.. otvoreno za ideje @vladd:)

DRUGI DAN do 14:00

Dodela nagrada za najbolje diy uređaje ili sklopove – 3 nagrade ukupno (zlatni, srebrni i brončani švajsaparat + nagrada za umjetnički dojam :) ), nezavisno od kategodije, jes da je đuture, ali za prvi put dovoljno.. treba komisija od 5 članova..

Eventualne komercijalne prezentacije – pozvati domaće trgovce komponentama i proizvođače uređaja

Dakle, prvi korak je da se saberemo i vidimo šta bi ko izlagao, pa u zavisnosti od toga ide sve ostalo.. logistika mu dođe na kraju.. i naravno, sve što je napisano je podložno izmenama

 

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ništa lepše za rođos foruma ne pročitah!

-ajde da konkretizujemo stvari, okvirno vreme održavanja. Mislim da je jul-avgust loš, em je pretoplo em će uvek neko biti na moru. Dakle, maj-jun ili septembar-oktobar? Ili grešim?

-mesto održavanja: Sever, BG, Istok, Zapad ili Jug? Mislim da onaj ko se najviše angažuje oko organizacije ima diskreciono pravo da izabere mesto po svom ukusu.

-dužina: mislim da treba misliti i na "nulti dan" tj. dan za putovanje do mesta okupljanja, istovar opreme, smeštaj, neformalno veče druženja. Petak-subota-nedelja.

ajd da vas čujem.

P.S. u slušaonici mislim da bi neprisustvo @doktora kao (jednog od) muzičkih urednika bilo pucanj u nogu FAK-a

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a jok: ništa vreme a ni mesto, pa čak ni menu: prvo da se saberemo da vidimo šta, ko i koliko bi izlagao.. prvo oko suštine, ako je ima, znači da ima volje da se tako nešto organizuje.. tada će se pronaći vreme i mesto.. ovakav put je bolji

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...