Jump to content

Woland


Woland

Preporučeni Komentari

Pemate nojma.

Kad W napise OB, to znaci Omnipotent Boombox.

Sad kad se sastavio sa lemilicom taj ce da taj par tanoja ubaci u kupatilo, pogonjen onim necim iz one Zenove teme sto pogoni zvucnike sto mu poslo Nele.
Kolko sam ja ukapiro, jedino u kupatilu nema sistem, tako da ce razvoj ici u tom pravcu.

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mada, ako oces opet epski kosovski haiku, eve:

Razmisljam, zna li neko
subotom raditi do petnes do sesnes
spravljajuci tajni lak
na bazi solestera butil acetata metoxy propanola
kako je to za sredovecni mozak mladoga trottera
cija krvca vri sto nece stici na enfild livadu pogledati kleš protivu sautemptona ogavnoga
no se taj niko ne zapita
cemu li neđelja sveta sluzi
no da se odspava postenim snom crnog bluzera

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, Trotter said:

Procito sam triput ali djaba.

Ja bi reko da ti to oces metnes u neku kuteju ali neces kazes narodu?
Kaki open baffle? I otkud ti to? I sta ce ti to? Di su nase pare? Ko je kriv? Sta je svrha smrti?

Sent from my SM-G361F using Tapatalk
 

paaa.. neodlučan sam.. a možda i nisam :) mož da bidne, al ne mora da znači, piškio bih, ali i kaki mi se.. eno vidiš @ZZZ postavio nove standarde: četiri petnaeskinje, plus nekakvi oluci, @Zen Mod otvoren prema baflu sa isto četiri komata.. a jaa (što ću).. travka međ vihorove :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Quote

I have several R100 and R125 (original for J2), bought matched from Teabag and Roger Cullen, also some 2sj109..

Price for R100 pair: 90 + shipping + paypal fee.

BR.

rising rising rising ...... :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 17.11.2017. at 11:19 AM, Woland said:

@black coffe ma, jok: turbo je bre, u ovim našim krajevima povezan sa Dizelašima, koji su onomad valjali dop u TDI golfovima (kasnije u BMW - bembara sine, ili kako bi Panonski Govnar rekao: da ti jebem ve (i ostalo sve) ) :)

ušli su oni i u pesmu, tamo negde devedesetih bio vizionarski bend Babe, opevaše Dizelaše: "..šetam svoga Pitbul kera, ispred sebe on sve tera, isti pogled imamo na svet.. najjači smo mi u gradu jednog dana srušićemo vladu.." msm, vladu su sastavili, ne moraju da je ruše :D

 

A sad ga hebi ? , to je sinonim da malo radim , a puno imam ? :) - snage -  za raditi - i punu zaradim u kratko vreme , al i kratko traje - zarada ? :) 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...