Jump to content

Woland


Woland

Preporučeni Komentari

2 hours ago, Woland said:

 

 

.......... nekoliko loših lemova (igzekli tri :) ),..........

 

 

 

 

ruku na srce , vise mi to u nekako u Vukovom fazonu ------ tri!tri!tri! ......

:smesna:

 

(naucices ti da lemis , al' ja da menadzerisem, nikad)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, Woland said:

(pa i usput spališ ponešto pa zoveš u pomoć :)

Da si spalio vise, Zen bi se samo krstio... :) 

 

Za pocetak je sjajno, samo da se ne osilis...da ne zatreba PP aparat..

Ja recimo rutinski pazim na komponente, ali strada prst, dlan ili nesto okolo.. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vako: Slegle slušao skoro 4 sata na F7 - DAC i Phono na ravne časti.. F7 je dobio motorranove, razliku nisam ustanovio, Slagle bio nepoznanica.. prvi sat sam proveo u oduševljenju, i ostala tri isto uz kritičko preispitivanje razloga oduševljenja: jel ono plod zadovoljstva sobom, glede sočinjenija svirajuće tračkalice, ili je ono na realnim osnovama.. verdikt je da je oduševljenje realno - upoređivao sa Nagra PLL, zvuk slegla je: muzikalniji, autentičniji, autoritativniji, prirodniji i ni malo naporan.. i sve to je izviralo iz onog kupusišta, ožičeno predugim žicama zalemljenim.. paa.. zalemljenim :) 

po sećanju - Slegli su u rangu Gwozden kasetofona a ispod mog Gwozden Pumpkina.. bojazan koju sam imao - kako će se čuti pojačanje od 11 + 3 koraka i da li će biti dovoljno gaina, je raspršeno.. istina je da je kontrola pojačanja zametna (4 selektora, za sad bez kapica), ali audiofili su mazohisti :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

evega Behemotov sistem u izgradnji, još malo da se dotera, planirao Slagle AVC i nekakvu krštenu phono sekciju + Raspberry Pi kao strimer i to bi bilo to..

 

72d92b85f33963990b5b8de6be977627.jpg

 

dab159d9271f8715bf7b7fc72b2229f4.jpg

 

d25840bf93cfff8e9e0a306d8f75bbf7.jpg

 

nači: F7, Thorens 126 mk3, Young DAC, (za sad) Nagra PLL, nekakav Project phono, nebitan CD i MLTL Tannoy dvaneskinje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Woland said:

evega Behemotov sistem u izgradnji, još malo da se dotera, planirao Slagle AVC i nekakvu krštenu phono sekciju + Raspberry Pi kao strimer i to bi bilo to..

 

72d92b85f33963990b5b8de6be977627.jpg

 

dab159d9271f8715bf7b7fc72b2229f4.jpg

 

d25840bf93cfff8e9e0a306d8f75bbf7.jpg

 

nači: F7, Thorens 126 mk3, Young DAC, (za sad) Nagra PLL, nekakav Project phono, nebitan CD i MLTL Tannoy dvaneskinje

dobar taj,gram..okle ti?:loleverybody:..nego kojo je to grebaljka sad u tom SME M2-9 ?  Benz HOMC Ace?..sto bi sa onom Ortofon 540-kom?..svidza mi se ta 12"-ka...:wub:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dade mi jedan čoek, ne mogu ti reći koji je, prepoznaćeš ga :) Ace HOMC Ortofon je u šteku.. phono preamp je ovde najslabija karika, al izšvajsovaće se nešto..

 

a evo i digitalije kod Orijane i Tereze.. D klasa Marantz, Yamaha CDN500 i đurđevci bato :)

 

723045dae06d044a4d7f57b9d17edc2f.jpg

 

22bf142879174128361010da5a3606cb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...