Jump to content

Quad sistem - 1968 g.


Doktor

Preporučeni Komentari

Montirao Audial The Model - BNC-BNC 1.2 m - Shiga klon - atenuirani ( - 10 dB ) DIN- RCA, pa to lepo u Radio 2 ulaz od fetisiziranog ( :rofl: ) Quad 33 preamp.

Proradilo na Keca, te polako opgoreva. Svira lagano i bez zamora.

Javljam se kada krene pakovanje CD-a. A ima ih. 

Da ne bude zabune - ovo su samo random povadjeni CD-i za zagrevanje. :dance2:

s2.jpg

s3.jpg

s4.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Huuuuuh . . . .  vratio se iz nabavke.

Evo ih i CD-i. Full sve origigi. Nix "narezotine" ( ima ih nesto, ali su i one u bunkeru na terasi ). 

Stig'o mi kum. Ceka se Mr. Grozni.

Malo spika, . . . malo da se klasira, . . . a malo i da se slazu CD-i u polici . . . .  :)

Meze pristutno. Zestina, laksi etili, kao i bibite.

cd4.jpg

cd2.jpg

cd1.jpg

cd5.jpg

cd3.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Doktor said:

Vinili slozeni u policu. Recimo, jedno 85-90 % onako kako sam i zeleo.

Znaci, levo je moja zona interesovanja ( rock - svi oblici, sa narocitim osvrtom na psihodeliju i progersivu u periodu izmedju 1967-1973 god. sa odstupanjima + - 2 god. ).

Dole levo pa sve do sredine police su ex-Yu.

Centar je italijanski rock, progresiva, madjarski rock, da bi centralno desna vertikala bila napunjena sa ECM, Windham Hill, NARADA, American Grampophone, i sl.

Ostalo je jazz, uglavnom GRP, Columbia, Impulse etc.

Desna strana je klasika. 

Ono sto je u svemu tome najveci benefit je da mi je ostalo jos malko prostora ( ako apstrahujemo onih par 'iljada komada LP-a u bunkeru na terasi koja je zastakljena. :)

Krece se sa pakovanjem CD-a.

s1.jpg

ne znam sta imas od HUN rocka,al ja bih to izvadio iz te divne police,i prebacio na stelazu na balkon :D..msm,mimo par stvari gde su textovi dobri (Illés/Zorán,LGT/Presser,Omega,Hobo BB) i treba ti uz to jos 5 galona alkooooolizacije barem,nich bre,barem za mene :loleverybody:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

42 minutes ago, paja959 said:

ne znam sta imas od HUN rocka,al ja bih to izvadio iz te divne police,i prebacio na stelazu na balkon :D..msm,mimo par stvari gde su textovi dobri (Illés/Zorán,LGT/Presser,Omega,Hobo BB) i treba ti uz to jos 5 galona alkooooolizacije barem,nich bre,barem za mene :loleverybody:

Imam ovo . . .  msm, neki deo LP-a . . . . i da ti kazem . . . . nemoj tako . . . sa Scoripio, pa Piramis . . . ? 

m1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

32 minutes ago, Doktor said:

Imam ovo . . .  msm, neki deo LP-a . . . . i da ti kazem . . . . nemoj tako . . . sa Scoripio, pa Piramis . . . ? 

m1.jpg

nada,nich za mene,mogao sam do sad bez njih,i moci cu i dalje :D,al da ti reknem,imam i anglosaksonce na "listajmo" kategoriji,i uzivaju veliki respect,onako generalno gledajuci u bilom svitu :mrgreen:..respect u svakom slucaju za entuzijazam :thumbup:

BTW evo jedne liste sta se smatra top 30 (naravno lista ko lista,uvek diskutabilna):

 

hun.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 hours ago, paja959 said:

. . . .

BTW evo jedne liste sta se smatra top 30 (naravno lista ko lista,uvek diskutabilna):

. . . 

Nadao sam se da ce biti vise sa ove liste sto je postovao @paja959.

Samo Dinamit - A HID :(

Imam drugi od Skorpio - Unnepnap ( nema prvog ).

Velika mi ovo bila popmoc, jer cu sve one ostale LP-e poslati u "prekomandu u binker" na terasi. Thnx. 

Btw, brzo su se skockali CD-i. Opet se prostupilo slaganju vinila ( nadjoh vise dobrih i korisnijih vinila u bnikeru, pa sada mixujem :) ).

pa1.jpg

pa2.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbga , cesto me dodje da linkujem na YT ono - "Ciko , jel' sav taj lebac tvoj" , onda se setim da je u stvari tuzan insert , pa se rastuzim i ja

 

a tema je bas kontra

 

nego,kad smo kod fetisha - skontah da mi se Woli debelo primio na gvožađ fetish ...... al' nema sanse da me stigne , on skuplja one malecke ....... dok ja ipak skupljam sve velicine :beta:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Thnx Drugari. 

Ranije su bile police u tri coska. Pa krenulo da se slaze po podu kako su se nabavljali, kupovali novi vinil naslovi.

I tada sam dosta dobro to memorijski hendlovao.

Sada ce biti puno lakse. Memorija, nista softver. :)

A i to mi je i poenta. Svaka seansa, uglanom ide random lista.

E sad', ako ima gostiju, ispunjavam i muzicke zelje. Naravno.

Dobrodosli ! 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...