Jump to content

Ducati muzej


grozni

Preporučeni Komentari

Pajo,

Nisam vozio Levantea, samo sam ga video u prolazu. Pretstavili su ga na sajmu u Zenevi, ali jos ima maskirne varijante, prekrivenu masku, bokove iscrtane... znas vec kako to rade, tako da mislim da rade na finalnim izmenama. Ali i ovako sakriven izgleda strasno. Maserati neguje snagu, komfor i vozne osobine.  Spram njega ostali izgledaju ko Nemacka varijanta Zikine sarenice. Odmeren, sa gomilom snage, fluidne linije, sigurno ga nece voziti balvani. Oni se loze na drugacije SUV, koji sluze da pokupe neku nesrecnu, nepismenu starletu sa splava. Imaju oni klijentelu svoju posebnu. Neverovatna posvecenost detaljima. Mi smo isto imali  workshop, samo sto smo jos isli na neke usko specijalizovane price, ali kad sam video posebno odelenje samo za finalnu proveru i kontrolu, i kako i sta sve proveravaju,  srce mi stalo.  Prosto mi bilo krivo, zasto tako nesto ne moze i kod nas. Al to je vec neka druga prica :oke:

Evo i slike Levantea iz Zeneve

post-264-0-42382000-1457736546_thumb.jpg

post-264-0-85628800-1457736566_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E moj Grozni, ništa ti to ne valja, to je sve lopovski marketing, kršten SUV ne bi smeo da košta više od 500€ sa sve godišnjom pretplatom na dve starlete sa 8 razreda osnovne (mislim zbirno)!

:)

Inače mislio sam baš na tog mog naturalizovanog Prestoničana, upoznao sam ga poslovno u vremena kad još nije bio pemzioner, odavao utisak retko normalnog i neposrednog čoveka koji ume da komunicira u maniru "znamo se sto godina" i koji ima od mene koji sam operisan od praćenja sporta još in utero najdublji rešpekt.

A Maserati je za mene pojam za dizajn u funkciji uživanja u životu. Gledao na internetu prezentaciju novog Ghiblia, ne bi mi smetalo ništa posebno od nesportskih stavki tipa dizelmotora i paljenja na daljinski pogotovu zimi kad me mrzi da menjam tri odevne kombinacije polaska do cilja, ovako lepo sedneš u zagrejan auto a pri tom piješ kafu kraj furune dok se avto greje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pajo,

Nisam vozio Levantea, samo sam ga video u prolazu. Pretstavili su ga na sajmu u Zenevi, ali jos ima maskirne varijante, prekrivenu masku, bokove iscrtane... znas vec kako to rade, tako da mislim da rade na finalnim izmenama. Ali i ovako sakriven izgleda strasno. Maserati neguje snagu, komfor i vozne osobine.  Spram njega ostali izgledaju ko Nemacka varijanta Zikine sarenice. Odmeren, sa gomilom snage, fluidne linije, sigurno ga nece voziti balvani. Oni se loze na drugacije SUV, koji sluze da pokupe neku nesrecnu, nepismenu starletu sa splava. Imaju oni klijentelu svoju posebnu. Neverovatna posvecenost detaljima. Mi smo isto imali  workshop, samo sto smo jos isli na neke usko specijalizovane price, ali kad sam video posebno odelenje samo za finalnu proveru i kontrolu, i kako i sta sve proveravaju,  srce mi stalo.  Prosto mi bilo krivo, zasto tako nesto ne moze i kod nas. Al to je vec neka druga prica :oke:

Evo i slike Levantea iz Zeneve

 

 

piskaralo se vec o tome i ranije da i oni spremaju jedan SUV,ne izgleda to sad ovako lose ,mada me podseca na Infinity Q seriju..nisam bas pristalica tih SUV koncepta..dizem im sesir za koncepciju Quattroporte-a,ako se dobro secam,prvi su bili koji su izbacili na trziste taj koncept sportskog auta sa 4 vrata..tek nakon toga su se i ostali prihvatili toga,kad su uvideli da ima trziste i za to...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...