Jump to content

Servis za pojachalo


MINER

Preporučeni Komentari

Uzeo Yamahu AX 892 default_icon_smile.gif

Radi skoro sve.... ima lep zvuk, malo je manja separacija kanala u odnosu na resiver, chist zvuk, snage u izobilju default_icon_smile.gif , ali....

Levi ulaz za eksterno pretpojachalo ne radi, a desni savrsheno....

Kada prikljuchim preko regularnih ulaza oba kanala rade, ali kad prikljuchim na ulaze za eksterno pretpojachalo(resiver koristim kao preamp-fanatastichan zvuk) radi samo desni kanal. Pojachalo mi se svidja, i naginjem tome da ga zadrzim, ali

Situacija stoji ovako...:

Prodavac je voljan da refundira deo para, ili da vratim pojachalo, u zavisnosti od toga koliko bi koshtala popravka.

Pa bih bio zahvalan da mi preporuchite servise u Beogradu koji u koje imate poverenja, gde bih mogao da odnesem da se pogleda gde je problem....

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

danas sreo Guju kad sam isao nesto do Vremeplova.

 

ako ne bude mogao, to jest ako ne bude imao vremena da ti 

 

pogleda pojacalo, cimni mene.

 

:drinking-2:

moja preporuka za saxa , nisam baš ubeđen da će ovo kod mene skoro da se rasčisti a sx ko sax, ima na čudesni način VREMENA.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pravi majstor - Goran "Gox" Glavonjič, tel.064-2033-974. Šta sam kod njega sve video na popravci tokom poslednje tri-četiri godine, dovoljno da čoveč napravi malu enciklopediju ko je ko u audio tehnici. Od jeftinoće do kriminalne skupoće. I plus i sam zagriženi audiofil i kod kuće, i na poslu Retko strpljiv i temeljan, sa dobrim linijama nabavke delova iz inostranstva, uvek teži da nešto zameni originalnim delom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...