Jump to content
Mikorist

Najvece prevare u Audiu

Recommended Posts

smesno jeste , ali nemoj otpisivati olako ;dovoljno visis na big Diya , pa znas da je originator teme niko drugi do Bud Purvine - jedan od najvecih zivih strucnjaka za izlazne i signalne tranzformatore , koji je izmedju ostalog radio sa (kod) Mioljubom Nestorovicem u Nestorovic Labs .po sopstvenim recima - dosta je naucio od Mileta , osnovne stvari o tretmanu zvucnickih jedinica ; kasnije se razvila njegova vec cuvena EnABLE tehnika tretmana zvucnickih jedinica .kontroverzno - Ground Pool i EnABLE , ali nije za otpisivanje .link koji si objavio - derikoze , ukrali tudju ideju ; nema veze da li je verovatna - dobra je za zaradu

Koliko ja vidim, onaj konektor se ne kači nigde, već samo visi. Grešim li?

Gresis - nije samo da visi, nego i kosta - a kad das za to 150$, odma' ce da ti se javi da bolje zvuci, pa makar radilo na principu neutrinske ekstrakcije skalarnih tahjona iz kvantne pene :rofl:

Gresis - nije samo da visi, nego i kosta - a kad das za to 150$, odma' ce da ti se javi da bolje zvuci, pa makar radilo na principu neutrinske ekstrakcije skalarnih tahjona iz kvantne pene :rofl:

Ko semenke od jabuke za pamet. 100 dinara 3 semenke. Kad pojedes odmah si pametniji.

prevara neme 'de nema.ali poenta je: za svaki lonac ima i poklopac.ja na primer uzivam u komponentama, to jest mom sistemu.a kakav god da mi je sistem - $$$ kablovi ne piju vodu kod mene.mozda kod nekog drugog da.ali,igrom slucaja, na volseban nacin sam dobio silver interkonekt, i to ruski, solidnu duzinu. odsecem 2x po 1 metar, cinceve sam uzeo od 1e, da, od 1e, cisto da ima neki, i otisao do mog drugarakoji ima sistem od $$$. prikljucimo kabl, probamo eru & o. santija,jer smo obojica fanovi. i ja i on smo ostali bez texta. po meni je bez komentara da njegovi $$$ kablovi su x puta gori od ruskih srebrnih.ali sta je, tu je. audio je sto se tice prevara rupa bez dna. :buehehe:

Evo da se ubacim i ja u ovu temu ( nije prevara kao na pocetku teme, ali je prevara ).Hteo sam bratu da kupim neki jeftin 5-o kanalni risiver ( moze i kinez - posluzice za filmove ). Naletim u oglasima na McVoice HVR-80, koji se dopao bratu. Znao sam da od navedene snage nema nista ( 2x80W + 3x30W valjda ), ali sam racunao da ce moci da izgura bar 30-ak vati na front zvucnicima. Informacija o njemu na netu skoro da nema, ali sam na par mesta procitao da ljudi prijavljuju veliko preslusavanje kanala. Slucajno na jednom forumu naletim na slike unutrasnjosti a covek koji ih je postavio pita: gde su pojacavaci za surround i centralni kanal ? Pogledam slike i zapitam se isto :dubbio:? Znaci 'ladno ima samo dva pojacavaca u sebi a ostala tri kanala se dobijaju preko nekih konenzatora. Trafo koji ima 50-ak VA necu ni da komentarisem.Ja sam znao da lazu za snagu ali za ovo do sada nisam znao. Bar da su stavili TDA2030 kao sto vecina radi, ali ovi su se ustekali i za njih.http://www.sendspace.com/file/6g2m7w

post-629-070439100 1284304993_thumb.jpg