Jump to content

Kuzma Stabi S + 4point + Bajadera + Benz LPS + biće još ponešto


Woland

Preporučeni Komentari

posle ovog što si napisao neću moći da spavam :D

Tek sada nećeš moći spavati

Bilo mi je pravo zadovoljstvo pustiti u pogon ovo inžinjersko remek delo

i da imaš što više uredjaja ovog kalibra..

Da te citiram : oo daa :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tek sada nećeš moći spavati

Bilo mi je pravo zadovoljstvo pustiti u pogon ovo inžinjersko remek delo

i da imaš što više uredjaja ovog kalibra..

Da te citiram : oo daa :D

Hvala lepo :) msm, teško da bih ja (bez značajnih gubitaka) uspeo da sastavim ovo čudo :) a spavanje je prevaziđeno :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo da ne bude prica o Buridanovom magaecu. Vala druze Wolande nec ti biti lako da se odlicis.... al to vec slatka muka.

 

Drugo mi nesto pade na pamet. Ozbljna prica, fenomenalne komponente , a odziv kolega  ( da ne kazem odijum javnosti) prc. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....i....?

Jesi provozao LP sa PP1 ili si stao na XONO?

:)

 

xOno, još uvek.. ja sam poput sporohodne mašine - treba mi barem 15 dana da protrčim kroz repertoar pa tek onda da nešto promenim.. inače, bila je mrtva trka između xOno i PP1.. verujem da će tako biti i sada..

 

Samo da ne bude prica o Buridanovom magaecu. Vala druze Wolande nec ti biti lako da se odlicis.... al to vec slatka muka.

 

Drugo mi nesto pade na pamet. Ozbpljna prica, fenomenalne komponente , a odziv kolega  ( da ne kazem odijum javnosti) prc. 

 

batalio sam Buridana (još onomad) i prvo se ranim senom.. slamu ću posle :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ja sam primetio da nema odziva kada je stvarno nesto dobro u pitanju. Kao sada ove odlicne Woolandove phono komponente.

A takodje i u temi u kojoj je MG predstavio svoj potpuno napravljeni gramofon. Koji je odlican, jako slabo je bilo propraceno komentarima.

Ali ze zato hajpuju neke totalno bezveze stvari :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaci, konacno izasla iz kartona i pocela da isporucuje muziku, vec sam se uplasio da ce rdja da je uhvati :)

Cestitam na prinovi!

Ima junior da uziva u metalu dok babo rabotuje :-) ... LPS i 4P su idealni za to :)

Btw: Im kuzma i bolju rucku :) ... tangecijalna je zakon :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cao Ninjane,

kud mu to rece, oma ce sad da nabavi 14 inca.  DA iskompenzuje 15 na 16 inca u drajverima. :msn-rofl: Znas ga kaki je nadrndani

Sad ozbiljno, videh da ima 4 point i cetrnaestica. Ja ne smem ni njegovu 12-icu da cujem,  odma ce me baci u trosak iz cistog Srpskog zavida, Al ako bude preterivo, cu ga nasucem na 14. :buehehe: . Pa nek kosta kolko kosta. A i pre njega sam doso u Beograd :oldtimer:

E neka sam mu reko :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima li to čudo daljinski? :-)))))

Ubavo. 

To Krle pa da menjamo OP-ove na njoj . Jos da je tradicionalni prijatelji iz PRC naprave za 20 Evara, ma ko ce nam stati na crtu. Nego, Woland sad da da preliminarne ( jel se to tako kaze, a) utiske, nemo da gi zabusavlja 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ne smem ni njegovu 12-icu da cujem,  odma ce me baci u trosak iz cistog Srpskog zavida, Al ako bude preterivo, cu ga nasucem na 14. 

Cudan si ti , i kada imas bolje i kad imas gore isto,  :) Mada, srpski zavid je cudo , moze od  njega i da se obnevidi.  :sclerosis:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima li to čudo daljinski? :-)))))

Ubavo. Sa zdravljem da ga arčiš i mnogo tih VELIKIH cnih CDa da slušaš.

 

Ima.. eno ga u Elektrodistribuciji - ulovilo me da mažnjavam struju (audiofilski torus - elektromagnet, 3 kila, kilovat ipo :) ), pa izmestilo brojilo (nekakvo fensi, mogu da ga očitavaju, pale i gase daljinski) na banderu, ako ne potrošim struje kolko oni misle da trebam, oma gase pa posle dođu da provere :)

 

  :msn-rofl:   jooojjjj...sta pije covik,placam :drinking-2: bit ce stogod od njega :buehehe:  

 

:guitarplayer:

 

msm.. pije pivo (fuj), nači - loče :D kad ti kažem da mu je omiljeni zvučnjak JBL L36, proći će te entuzijazam :D a biće nešto od njega - očekujem da će da odraste kad napuni 35 :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cao Ninjane,

kud mu to rece, oma ce sad da nabavi 14 inca.  DA iskompenzuje 15 na 16 inca u drajverima. :msn-rofl: Znas ga kaki je nadrndani

Sad ozbiljno, videh da ima 4 point i cetrnaestica. Ja ne smem ni njegovu 12-icu da cujem,  odma ce me baci u trosak iz cistog Srpskog zavida, Al ako bude preterivo, cu ga nasucem na 14. :buehehe: . Pa nek kosta kolko kosta. A i pre njega sam doso u Beograd :oldtimer:

E neka sam mu reko :msn-rofl:

 

ih, ko da je Beograd neka varoš  :JC_moon:

 

Bez Airlina i pumpe od 100dB nema Kuzma nirvane :)

... ili ko ja, Cantus bez pumpe ... The Nirvana :)

 

beš ručku kojoj treba VEP  :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

 

 

msm.. pije pivo (fuj), nači - loče :D kad ti kažem da mu je omiljeni zvučnjak JBL L36, proći će te entuzijazam :D a biće nešto od njega - očekujem da će da odraste kad napuni 35 :)

 

neka,ima decko svoj stav,nije se dao (jos) pamamiti :)..nemam ja nista ni protiv JBL-a,sto veci,i tamo vazi isto pravilo,to bolji....kolorisano?..neka,bar ima i to nekog svog cefa/identiteta...neki ne odrastu ni mnogo stariji  :wink2:  :shinymj5:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...