Jump to content

NICHICON 10000uF/63V


Nesic

Preporučeni Komentari

Ima li zainteresovanih za kupovinu ovih konda:

 

http://www.tme.eu/hr/details/lgu1j103melc/kondenzatori-elektr-snapin-105c/nichicon/

 

http://www.tme.eu/hr/Document/a5378f2be2c996ca752e74513fd26205/e-gu.pdf

 

Ako bude, da radimo neki GB ili šta već...

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 29
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Ima popust na količinu, ili?

 

Ako ne moraju isti meni bi vršili posao ovi NICHICON4700uF; 50V; Ø22x45mm; ±20%; 3000h LGU1H472MELZ

 

Pa na količinu da smaknemo malo, barem 50+ kom.

 

Nije prob da ubaciš tvoje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Jedno pitanje molim Vas, ako idete na kolicinu u grupnoj nabavci, a iznos za narucene komponenata predje 50evra da li se placa nasa carina i porez uzimajuci u obzir da je porez preko sajta sa koga narucujete izvorno vec placen za svaki pojedinacni komad narucene robe?

Da li se u tom slucaju nas porez izuzima pa carina iskljucivo zavisi od iznosa paketa, pa ako je iznad 50evra naplate i carinu, ako je ispod ne?

 

Hvala unapred na odgovoru.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedno pitanje molim Vas, ako idete na kolicinu u grupnoj nabavci, a iznos za narucene komponenata predje 50evra da li se placa nasa carina i porez uzimajuci u obzir da je porez preko sajta sa koga narucujete izvorno vec placen za svaki pojedinacni komad narucene robe?

Da li se u tom slucaju nas porez izuzima pa carina iskljucivo zavisi od iznosa paketa, pa ako je iznad 50evra naplate i carinu, ako je ispod ne?

 

Hvala unapred na odgovoru.

Ako je firma u EU, a robu šalje van EU, cena se umanjuje za njihovu stopu PDV-a, a naša carina (bez obzira da li je manje ili više od 50e) naplaćuje PDV i po potrebi carinu.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako neko ima nekog u nekoj zemlji EU da se adresira na njega pa on covek posalje autobusom u RS, najbolja varijanta i izbegne se pdv

Uzgred, koje biste mi elektrolite preporucili kao zamenske napojne, 4 kom za hk 680?

Fabricke vrednosti su 8200uf/63V, ali bih svakako uzeo od 10000uf.

Jedino na sta bih morao obratiti paznju je precnik elektrolita, a on iznosi 35mm, visina me ne brine jer ima mesta.

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako je firma u EU, a robu šalje van EU, cena se umanjuje za njihovu stopu PDV-a, a naša carina (bez obzira da li je manje ili više od 50e) naplaćuje PDV i po potrebi carinu.

To znaci da bi verovatno carina bila naplacena za narudzbinu skuplju od 50evra, ostalo mi je jasno, a i logicno je.

Jos ako neko zna koliko je u % carina a koliko porez kod nas.

Hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To znaci da bi verovatno carina bila naplacena za narudzbinu skuplju od 50evra, ostalo mi je jasno, a i logicno je.

Jos ako neko zna koliko je u % carina a koliko porez kod nas.

Hvala.

Pa 20% PDV, a 10% carina na cenu sa PDV, ali što kaže guja ne znam šta si zapeo, kao da nema drugog načina da se to prebaci. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...