Jump to content

Clearaudio Smart Phono


stein

Preporučeni Komentari

Prosto pitanje: dotični preamp ima MM i MC opciju plus dodatne opcije, nov (V2) je oko 500€, korišten(prethodna generacija), 250. Vredi li toliko? Trebalo bi da se upari sa Denon DL-103R.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Video ja i taj no me više kopka ima li ga smisla plaćati toliko.

 

@neskor: to što nema puno delova može ali i ne mora da bude od značaja :) Pogledaj samo koliko se i po čemu razlikuju 2M Red i 2M Black i razliku u ceni... Na golo oko se ništa osim razlike u boji ne vidi... :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ništa ja ne očekujem za dž. Ovo mi se inicijalno dopalo kao ideja da zamenim fabričku Denon RIAA ("spašeno" iz starijeg Denon integrisanog pojačala više cenovne klase) i ne gledam šta i koliko ima iznutra. Zanima me kako svira tj svira li toliko dobro koliko košta, inicijalno pitanje iz prvog posta ostaje aktuelno. 195€ (npr) je okej cena ako svira dobro upareno sa Denonovom MC zvučnicom. U isto tako malom pakovanju ima i korektora za 20€ ali ti korektori su trash. Ne zato što koštaju koliko koštaju, no zato što sam imao prilike da čujem dva od svih tih, i nisu ni za... jel'... ono...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Odustao. Ne znam hoću li se fiksirati na 2M Red, Shure V15 ili Grado Silver, videću koja mi u trenutačnoj konstelaciji prijatnija za uvce. Imam neki predosećaj da to neće biti Ortofon ni Shure (dotični ima aftermarket iglu klase cene 15-20€)

 

BTW ovo čudo sa opampovima i LCR RIAA koštalo do nedavno 200USD sada podigli na 300USD

 

Čuj, vizualni paket (kućište) simpatično deluje ako je verovati YT videu... A i to nešto košta, majku mu staru... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbga, 103 je jeftina glava a skupa igracka. kada stavis u racun tesku rucku od 10-12 incha i dobar SUT koji trazi, svakako da ima i jeftinijih resenja za one kojima analogija nije prva stvar za koju se hvataju kad ustanu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da izvineš, u mojim godinama ja kad ustanem, prvo odjurim u toalet pa se jednom rukom uhvatim za radijator a drugom... pa ako nađem šta tražim... :buehehe:

 

Kod mene, šalu na stranu, gramofon onda svirulja kad ga se prozove: dođe neko u goste, sednemo uz klopu/piće, pa svira neka muzika i onda se neko seti pa kaže: "ajd keve ti pušti neku ploču" i onda zavrtimo gramofon...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbga, 103 je jeftina glava a skupa igracka. kada stavis u racun tesku rucku od 10-12 incha i dobar SUT koji trazi, svakako da ima i jeftinijih resenja za one kojima analogija nije prva stvar za koju se hvataju kad ustanu.

 

 

naravno,uzmes lepo Heed Questar MC od cca 170-200 eura,nov,stavis a rega RB300 i vozis....odavde,kud koji,mili moji :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...