Jump to content

Westminster Tannoy,auto varijanta


Okibokis

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 36
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

A evo kako izgledaju Tannoy-i u do sad nevidjenoj kombinaciji sa JBL od 15 incha,koji pomaze neke niske frekvence,ali je ovo u stvari neki open baffle Hammer machine,jer je na dve table smesteno u najmanju ruku lokomotiva,a ne tamo neke Green Sabe od 2,3 vata

 

Ja ne znam nikog ko je probao ovakvu kombinaciju...

 

Znam ja jednog što je probo nešto slično. Čudan lik  :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bilo je tu pre svega dobrog druzenja,za koje sam zahvalan ovom forumu i duhu koji cela nasa ekipa odrzava,na celu sa prvim medju jednakima Zen-u.A to je i cilj verovatno svakog hobi-ja,okupiti se sa istomisljenicima i rasteretiti se uz materiju koja nam najvise prija.

Nema politike,nema materije samo duh ispred svega,mozda nismo jaki kao Big diy forum,ali s obzirom gde zivimo,ovo je za mene jos veci poduhvat.Jer nam slozicete se nista ne ide na ruku,od delova,do izbora materjala,i na kraju pedantnog majstora,koji ce da zaokruzi celu pricu.Mada ovde je glavni majstor Agron i on ce sam da se pozabavi finaliziranjem cele price.

 

 

 

tek sad sam video ove pistove (sinoc smo kucali i postovali u isto vreme pa sam propustio)

 

kad se nisam upisao od fotke ..... mislim - Bose-a znam in vivo , pa mi odmah dodje smesno :cheers:

 

 

Naravno sve je sala i zvucnici su montirani na dasku radi prelaska granice,a ja sam ipak slikao jer se ne vidjaju 15 incha Tannoy na zadnjoj dasci nekog auta.

 

Inspektor Nagib je morao da ponese i naoruzanje,jer nije svejedno ssetati tamo amo,sa ovakvim ozvucenjem.A d nemas cime da ga zastitis :character59:

 

 

 

naravno , prva pomisao svercerska mi je i bila bas to - zavrni i neka sviraju na prelazu

 

A evo kako izgledaju Tannoy-i u do sad nevidjenoj kombinaciji sa JBL od 15 incha,koji pomaze neke niske frekvence,ali je ovo u stvari neki open baffle Hammer machine,jer je na dve table smesteno u najmanju ruku lokomotiva,a ne tamo neke Green Sabe od 2,3 vata

 

Ja ne znam nikog ko je probao ovakvu kombinaciju...

 

 

kako ne znas ......... sviru li ga sviru .......

 

http://www.zenmod.in.rs/loudspeakers/tannoy-brute-force-ob-now-absolute-waf-tannoy-ob/

 

post-2-0-01920700-1450986780_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

tek sad sam video ove pistove (sinoc smo kucali i postovali u isto vreme pa sam propustio)

 

kad se nisam upisao od fotke ..... mislim - Bose-a znam in vivo , pa mi odmah dodje smesno :cheers:

 

 

 

 

 

naravno , prva pomisao svercerska mi je i bila bas to - zavrni i neka sviraju na prelazu

 

 

 

kako ne znas ......... sviru li ga sviru .......

 

http://www.zenmod.in.rs/loudspeakers/tannoy-brute-force-ob-now-absolute-waf-tannoy-ob/

 

attachicon.gifAbs. WAF Tann.jpg

Nisam odmah primetio jer su kamuflirani kao ova puma...Znaci prica na tabli od 2000 pereca

post-1130-0-71179500-1450989277_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...