Jump to content

Boenicke W5 SE


Nesic

Preporučeni Komentari

Pošto me je više ljudi na PP pitalo o detaljima izrade, skretnici, itd, evo svih informacija koje imam u prilogu. Tu je Corel crtež (u krivama) 1:1, ko ume može da ga upotrebi za pravljenje 3D stranica za rezanje na CNC mašini, zatim šeme skinute skretnice (razrađena na germanskom forumu), uglavnom ima sve što je potrebno, barem kao starting point, da se naprave ove kutije.

BoenickeW5SE_detalji.zip

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako je u pitanju verzija, mogu se fajlovi snimiti u starijoj verziji (X5, X3, ..) Ako je u pitanju aplikacija, možda snimiti neki pdf, wmf ili dwg. Corel ima dosta formata za izvoz fajlova ali za koju aplikaciju. Šta je to što većini odgovara tj. ima na PC-u?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eee a ja još radim trenutno i u verziji 18... :D

Evo Corel 11, EPS, PDF, DWG pa se igrajte :)

Ono što nisam konvertovao, nije toliko ni važno...

I, što bi rekao moj ex-boss - uvek imajte najnoviju verziju softvera, makar on bio na laptopu koji je zaključan u fioci u podrumu :D 

prsteni final.dwg

verzija 2 nova.dwg

verzija 2 nova.eps

verzija 2 nova.pdf

prsteni final.cdr

verzija 2 nova.cdr

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja bih se zeleo zahvaliti Alexu za pomoc oko zvucnika I za neka pojasnjenja koja mi me dao.

svakako cu preneti utiske nakon slusanja

meni se dimenizje prstenova nesto razlikuju od navedenih ali prenecu utiske nakon secenja (mozda za vikend) , isao sam malo dublje ka zvucnicima 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:)

Da, dimenzije prstena trebaju biti malo manje (spoljni precnik), unutrasnji precnik ne dirati.

Rucno sam, glodalicom, radio rupu za prsten originalne sirine, a onda naravno pobegne to milimetar, pa da poravnam ide sledeci precnik, pa opet pobegne milimetar, i tako... generalno im treba spoljni precnik smanjiti za 2-3 mm

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...