Jump to content

TV 42" - 49"


Nesic

Preporučeni Komentari

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

40 pa nesto 5000 , bem li ga

 

Kako se snalazi Samsung sa titlovima us mislu manipulacije sa njima - povećavanje, pomeranje, promena boje, itd...? Ima li tih opcija?

Negde pročitah da je LG fleksibilniji što se toga tiče...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

LG49LF631v - odlični uglovi gledanja, usb radi odlično (video zapisi, mkv....), postoji mogićnost podešavanja veličine titla, kao i boje titla (zelena, crvena..), ...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo namesti sleep i ostale kerefeke na racunaru da budu podugacki , jer Serviio ne sprecava svinjdoz od odlaska u lalanje

 

jbga , dzabe je i Bogu milo , pa ne treba mnogo zakerati

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma mukte... kod mene moš samo monitor da ode u san... to se ovi MAC/HACK-intoshovci zaluđuju tim sleepovanjem :)

 

Serviio sve lepo rasporedio po folderima, podfolderima, serije, filmovi, mjuza... ma milinka (iako je sve u izvornom folderu nabacano na sve strane). Preko WiFi fercera vrhunski relacija TV-PC, nema štuc-muc.

 

Možda čisto probam Mezzmo, mada ne vidim potrebe, ikakve. A i nije mukte.

 

Što kažu Pinco i Skrstic, ne postoji veliki TV. Ladno je moglo i više od 49".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Što kažu Pinco i Skrstic, ne postoji veliki TV. Ladno je moglo i više od 49".

 

Furt ja to govorim, navika je čudo. Posle 5 dana sam konstatovao da je TV mogao i za broj-dva veći :)

 

Takođe sam na Serviu, odnos cena kvalitete izuzetan. Uglavnom sve odradi besprekorno, gde štucne posao završi HDMI na relaciji komp-TV.

Nešto se kanim da probam Plex, video da LG smart u nekom apdejtu softvera dobio aplikaciju za isti al to kad mi bude baš jako dosadno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pazario LG 49LF630V. Razlika između 630V i 631V je u boji rama. Kod kupljenog je tamno siva/crna varijanta i vrhunski izgleda. Našao preko KP. Da ne pravim reklamu ovde, šaljem ti PP.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...