Jump to content

TV 42" - 49"


Nesic

Preporučeni Komentari

U sobi 4 x 4 metra imam plazmu (sada već prethistorijsku) od 50 incha.
Teško bih se navikao na manji ekran sada. TV niti ne gledam. Služi mi kao monitor za PC, poneki film ili koncert.
Ako je to ono što si pitao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

42 cola sa cirka 2,5m udaljenosti oči-ekran. Taman je to, možda bi moglo i malko veći :)

 

Kupio najjeftinije a da sam čuo za marku, daklem LG iz Hu, standardno ono FullHD, LED, SMART, 3D... ...meni super. Evo već 2+ godine se družimo i lepo mi. Da sam imao novce za dobar projektor ili plazmu drugačije bi bilo.

 

Iskreno, na 3D i nisam baš morao da bacam pare a SMART mi super za YT jer mi TV "linkovan" sa androidima, pa na fonu/tabletu listam a klik na plej pusti video na TV u full screen.

 

Za TV signal nem pojma, kablovsku nemam niti mi treba a nisam ni digitalizovan. TV dobija sliku sa media servera sa probranim sadržajem 1080p, meni dosta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bitno je da ima DVB-T2 tuner, ja bi licno isao na samsung i to bez smart opcije ako je povoljnije, pa ga onda opametiti sa nekim uredjajem npr android tv box ...

 

To je isto odlična opcija. Samo nisam u toj oblasti, oko tih uređaja. Može neki predlog. Mogu li ti boxovi da se umreže s računarom putem wifi i da vuku sadržaj?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod mene na starijem samsungu 40D6500 takodje radi DLNA streaming preko WIFI, pozeljno je da ruter bude N ili AC tipa da ne secka pri vecoj rezoluciji.

 

Sto se tice Andorid TV Box nemam licno iskustvo ali imam prijatelje koji su kupili ovako nesto. Gledati da ima sto vise RAM-a.

To je u principu isto sto i komp samo sto imas daljinski i multimedia softver na njemu. Nakacis ga na mrezu, storage i TV preko hdmi i udri... Znaci TV koji nije smart postane pametniji od SMART zbog jaceg hardvera i boljeg softvera :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto se tice Andorid TV Box nemam licno iskustvo ali imam prijatelje koji su kupili ovako nesto. Gledati da ima sto vise RAM-a.

To je u principu isto sto i komp samo sto imas daljinski i multimedia softver na njemu. Nakacis ga na mrezu, storage i TV preko hdmi i udri... Znaci TV koji nije smart postane pametniji od SMART zbog jaceg hardvera i boljeg softvera :D

 

 Znači to fercera vrhunski, titlovi itd... podrška, upgrade...?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

svi su dobri za HD ali ako te interesuje kvalitet slike sa non-hd izvora , onda Samsung svakako ima primarnu preporuku

 

kod mene Smart iteracija fercera kao avion - integrisani media player a na main PC-ju rezidentno Serviio applikacija kao media server

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

kod mene Smart iteracija fercera kao avion - integrisani media player a na main PC-ju rezidentno Serviio applikacija kao media server

 

Ukratko šta si odradio što se tiče smarta - poseban uređaj (koji) ili smart tv?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imao sam WD TV LIve , intergalno sokocalo koji imaju Samsung Smart TV je vise nego dobra zamena

 

mada dedicated media PC , ako racunjas i audio da guras preko njega , je najkomfornija varijanta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imao sam WD TV LIve , intergalno sokocalo koji imaju Samsung Smart TV je vise nego dobra zamena

 

mada dedicated media PC , ako racunjas i audio da guras preko njega , je najkomfornija varijanta

 

Koji model Samsunga imaš?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...