Jump to content
Sign in to follow this  
Nesic

TV 48" 49"

Recommended Posts

U sobi 4 x 4 metra imam plazmu (sada već prethistorijsku) od 50 incha.
Teško bih se navikao na manji ekran sada. TV niti ne gledam. Služi mi kao monitor za PC, poneki film ili koncert.
Ako je to ono što si pitao.

42 cola sa cirka 2,5m udaljenosti oči-ekran. Taman je to, možda bi moglo i malko veći :)

Kupio najjeftinije a da sam čuo za marku, daklem LG iz Hu, standardno ono FullHD, LED, SMART, 3D... ...meni super. Evo već 2+ godine se družimo i lepo mi. Da sam imao novce za dobar projektor ili plazmu drugačije bi bilo.

Iskreno, na 3D i nisam baš morao da bacam pare a SMART mi super za YT jer mi TV "linkovan" sa androidima, pa na fonu/tabletu listam a klik na plej pusti video na TV u full screen.

Za TV signal nem pojma, kablovsku nemam niti mi treba a nisam ni digitalizovan. TV dobija sliku sa media servera sa probranim sadržajem 1080p, meni dosta.

Već pročitah. Hvala.

49LF630V / 631V se trenutno nešto teže nalazi... imam cenu od 630 EUR.

Samsung 48j6202 - 590 EUR.

Bitno je da ima DVB-T2 tuner, ja bi licno isao na samsung i to bez smart opcije ako je povoljnije, pa ga onda opametiti sa nekim uredjajem npr android tv box ...

Bitno je da ima DVB-T2 tuner, ja bi licno isao na samsung i to bez smart opcije ako je povoljnije, pa ga onda opametiti sa nekim uredjajem npr android tv box ...

To je isto odlična opcija. Samo nisam u toj oblasti, oko tih uređaja. Može neki predlog. Mogu li ti boxovi da se umreže s računarom putem wifi i da vuku sadržaj?