Jump to content
zerowaf

Sure TPA3116 - prvi koraci, lamentacije i zapažanja (split iz "Novopridošlih skalamerija")

Recommended Posts

4 minutes ago, sir Oliver said:

:angry7:Kakva bre Amerika sad?

za 1000 Ampera:focus:

Jel to sa APOLO programa zaostalo, ono kad više nisu išli na mesec jer im je opala gledanost TV prenosa? Pazi se punjeno je deuterijumom! Koja tehnika.

7 hours ago, sir Oliver said:

imam ja svašta nešto

e5b18fe5b995e5bfabe785a7-2016-11-16-e4b8

na 3 GHz

Steampunk - u njega ubaciš D klasu i vozi (Miško) :o

Mozda ce nekome koristiti, ja sam iskasapio ovu moju XH-M189, povadio sam četiri ulazna SMD i četiri bootstrap kondenzatora na izlazu iz čipa i premerio ih. Ovi bootstrap su 220nF koliko i treba da budu, a ulazni su 1.5uF što odgovara za gain od 20dB, za gain od 26dB na koliko je setovana ploča po datasheetu predviđeni su kondenzatori od 3.3uF ali ni ovo nije tako loše, mislio sam da su stavili još manje vrednosti.

4 minutes ago, Mentok said:

Mozda ce nekome koristiti, ja sam iskasapio ovu moju XH-M189, povadio sam četiri ulazna SMD i četiri bootstrap kondenzatora na izlazu iz čipa i premerio ih. Ovi bootstrap su 220nF koliko i treba da budu, a ulazni su 1.5uF što odgovara za gain od 20dB, za gain od 26dB na koliko je setovana ploča po datasheetu predviđeni su kondenzatori od 3.3uF ali ni ovo nije tako loše, mislio sam da su stavili još manje vrednosti.

Ti ulazni smd 1.5uF, kog su tipa, keramički , tantal ili nešto treće?

1 hour ago, Mentok said:

Koliko znam, u takvom pakovanju, mogu biti samo keramika.

Onda je to prvo što treba zameniti, pazi ti njih čemu su se dosetili da smanje cenu i veličinu pločice.