Jump to content

Dioklecijanus homeaudiotheatrus


zbotic

Preporučeni Komentari

Kupio kućište na Ebayu u kineza "doukmall" ILI "douk audio" , a budući da drži i njemački lager ne plaćam carinu.

 

 

 

Super! I sam sam pronašao Doukmall i njihov "european store" na ebayu. Ima sve više kineskih trgovaca koji imaju skladište u Britaniji ili Njemačkoj. Vidio sam da i Along(pa neki dugi broj) također šalje iz Britanije poneku stvarčicu.

Roba je mrvicu skuplja nego iz Kine, ali jeftinija nego da te opali carina jer ovako dolazi iz EU.

"Convenient", bi rekli engležani.

Thanks! :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

75 mA po tranzistoru i to će biti na ljeto jako vrelo.

Za "slušalice" ne treba toliko, ali prva ideja je bila nabaviti AKG K 1000, a za njih treba. Kako se izrada rastegla, a u međuvremenu se pojavile planarne slušalice tipa Audeze i HIFiMan tako su AKG otpale, a ove nove su ipak malo veće osjetljivosti pa će za njih ovo biti overkill.

Snaga nikada nije na odmet, a ovo je kao da na klasične zvučnike spojiš 500W u A klasi :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Super! I sam sam pronašao Doukmall i njihov "european store" na ebayu. Ima sve više kineskih trgovaca koji imaju skladište u Britaniji ili Njemačkoj. Vidio sam da i Along(pa neki dugi broj) također šalje iz Britanije poneku stvarčicu.

Roba je mrvicu skuplja nego iz Kine, ali jeftinija nego da te opali carina jer ovako dolazi iz EU.

"Convenient", bi rekli engležani.

Thanks! :cheers:

E taj Along zna lagati pa mi je jednom poslao iz Kine umjesto UK, ali na njegovu sreću sve je prošlo OK. Digitalno pojačalo u kitu L15D.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E taj Along zna lagati pa mi je jednom poslao iz Kine umjesto UK, ali na njegovu sreću sve je prošlo OK. Digitalno pojačalo u kitu L15D.

Ja sam jučer gledao LJM_LJM-ov L12-2 kit kod njega da ga stavim u kutiju od (za mene) nepopravljivog NAD C370 i iskoristim trafo, pa sam tako i naišao na njega.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...