Jump to content

Sony MDS-JE530 poklanjam


Eci

Preporučeni Komentari

Budući vlasnik plaća poštarinu. MD radi - čita diskove. Ne radi: opcija za biranje digitalnog ulaza , kada se prebaci na optički ulaz, blokira se mašina. AD opcija radi.

Uz MD ide i daljinski upravljač 

 

Tražim daljinski za Sony dek, oznaka je : RM-J701

post-205-0-17544200-1432400541_thumb.jpg

post-205-0-74888500-1432400542_thumb.jpg

post-205-0-67736900-1432400544_thumb.jpg

post-205-0-00049700-1432400547_thumb.jpg

post-205-0-48915400-1432400548_thumb.jpg

post-205-0-67799700-1432400550_thumb.jpg

post-205-0-49948300-1432400552_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

'96. stiglo ovo čudo tehnike u Radio Paraćin, a ja i drugar penili dok nam je DJ Bruno pokazivao funkcije i kako radi... Totalni vrh vrhova savremene tehnologije, cutting edge audio science u službi jednog malog radija. Kakva čast uopšte gledati ga dok radi!

 

Nekoliko godina kasnije sam se slučajno setio minidisca i njegovog kratkog životnog veka.. Šta je sve s*ebao PC, pa to je za nepoverovati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

'96. stiglo ovo čudo tehnike u Radio Paraćin, a ja i drugar penili dok nam je DJ Bruno pokazivao funkcije i kako radi... Totalni vrh vrhova savremene tehnologije, cutting edge audio science u službi jednog malog radija. Kakva čast uopšte gledati ga dok radi!

 

Nekoliko godina kasnije sam se slučajno setio minidisca i njegovog kratkog životnog veka.. Šta je sve s*ebao PC, pa to je za nepoverovati.

 

Eto plati poštarinu pa će čudo iz Paraćina - vrh audio scienca iz '96 biti tvoj! Malo ozbiljnije radio stanice su koristile pro opremu a ne komercijalnu (u to vreme), barem je tako bilo u Subotici...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@markiz: Vidiš, PN je malo seljačko mesto, Subotica je metropola, a tek Mettnem. Ja tad bio seljak (i sad sam :farmer: ), pa mi je to (bilo) extra džes, izvinjavam ti se što sam napisao prethodni post druže.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne vidim zasto, pitao sam prijatelja da li ga interesuje i rekao je da. Ako je problem sto nije na forumu, ima ga na slikama sa FAK 1, bio je sa mnom. O njegovom sistemu je pisano dosta na forumu kod uklapanja pojacala na JBL L90. Testiranja kablova smo radili kod njega i o tome je pisano.

 

A ja ne bih mogao ni da ga primim jer sam stalno na terenu pa me ekspres sluzbe ne bi uspele nahvatati

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@markiz: Vidiš, PN je malo seljačko mesto, Subotica je metropola, a tek Mettnem. Ja tad bio seljak (i sad sam :farmer: ), pa mi je to (bilo) extra džes, izvinjavam ti se što sam napisao prethodni post druže.

 

Niti je Paraćin selo niti si ti šta god si već "razumeo ili pomislio" ali taj minidisk definitivno nije ništa posebno  :wink2:

po meni je od Sonija veće čudo recimo prva generacija Playstation 3 konzole, izvini i ti na mom prethodnom postu prijatelju!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

barem je tako bilo u Subotici...

Ne baš tako. Proveo sam dovoljno godina da se nagledam komercijalnog krša i kod Pap Janoša (Mini-Radio) i u Yu-Eco Radiju a vala i u Radio Subotici i City Radiju. A i nastisk'o sam se dugmića na takvim spravama, pogotovo CUE i PAUSE tastera sa kojih bi natpisi posle šest meseci uglavnom izbledeli, ako bi sprava i preživela toliko rada u 0-24 režimu... Radio Subotica je imala profi opreme, ali se to više moglo odnositi na stare EMT-e i trakaše/kolutaše. CD plejeri i mini-diskovi su već bili daleko od profi kategorije...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro, shvatio sam, nema Na Drini Ćuprije na kojoj već ekspert nije lepše hodao, Labudovog jezera na kome nije brže plivao i Ane Karenjine koju nije ...pročitao.

...ali, tema ecija nije ocena-procena-nostalgija nego valjda poklon nekom od vas. Ako vam se ne dopada, znate, gratis konju se u zube ne gleda.

Mene malo i sramota.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne baš tako. Proveo sam dovoljno godina da se nagledam komercijalnog krša i kod Pap Janoša (Mini-Radio) i u Yu-Eco Radiju a vala i u Radio Subotici i City Radiju. A i nastisk'o sam se dugmića na takvim spravama, pogotovo CUE i PAUSE tastera sa kojih bi natpisi posle šest meseci uglavnom izbledeli, ako bi sprava i preživela toliko rada u 0-24 režimu... Radio Subotica je imala profi opreme, ali se to više moglo odnositi na stare EMT-e i trakaše/kolutaše. CD plejeri i mini-diskovi su već bili daleko od profi kategorije...

 

@Robi ove nazovi "kikiriki narodnjačke radio stanice sa celeron mp3 zverkama" što si nabrojao ne bih komentarisao niti njihove "low life gazde" znaš i ti dobro da sam mislio na tadašnju radio Suboticu, nadam se da nisi radio kod Janoša i ostale bagre...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...