Jump to content

DVB-T2 digitalni risiver - koji model?


Nesic

Preporučeni Komentari

Mislio sam da LG/PHILIPS paneli spadaju tu.  

 

Da danas je LG premium i uskoro jedini koji proizvodi panele...  ostalih samo dizajniraju izgled monitora i lepe svoje logoe.

Pored Panasonica posedujem i LG plazmu, ZLO, još bolje boje nego kod Viere za ne verovat a i monitor mi je od LG-a  :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da danas je LG premium i uskoro jedini koji proizvodi panele...  ostalih samo dizajniraju izgled monitora i lepe svoje logoe.

Pored Panasonica posedujem i LG plazmu, ZLO, još bolje boje nego kod Viere za ne verovat a i monitor mi je od LG-a  :wink2:

Pa tako sam i ja cuo. Svi koji me pitaju sta da kupe, ja im preporucujem LG (napomena: ne radim za LG :) ). Imam dva komada TV-a 32" i nista im ne zameram iako su od pre 3-4 godine.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

LG sa IPS panelom :oke:.

 

E sad za Led osvetljenje bas i nisam,barem za ovo sto sam do sad video(Oled nisam video),odmah pogodis gde je osvetljenje(obicno je na bochnoj strani) i tu crna nije crna,vec je "probijena" crna - siva.

Koristim godinama DELL U2311H sa IPS panelom i obicnim osvetljenjem(lampa) i jako sam zadovoljan sa njim.

 

To sto se tice LCD-a,mada je po meni za TV Plazma i dalje solidno bolja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Možda ću da lupim, ali DVB-T/C ili DVBT2?  Mislim, ako nema DVB-T2, onda se mora potrošiti još dodatnih 3-4 hiljade pa onda možda i nije toliko povoljno (a pride moraš dodati još jednu kutiju, zauzeti još jednu utičnicu itd) osim ako te ne zanimaju domaći kanali... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Iskustva? Koji nabaviti? Dajte predloge.

AMIKO STHD-8260+

(satelitska+zemaljska+kablovska)

ili

AMIKO HD8140

(zemaljska+kablovska)

 

Amiko ubija kakav prijem ima+metalno kuciste+jak procesor   :oke:

 

Zasto Amiko ?

 

1. moram da imam čitač Conax kartica na kablovskoj

2. moram da snimam u formatu koji je citljiv i na PC  odnosno elsewhere . :smesna:

 

 

Napomena - SBB, Koristi zakljucane kanale u svojoj distribuciji i nije otvoren sistem za druge sem njihovih uredjaja. :stink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

Ja pazario Humax HD-FOX T2 Freeview STB nisam ni video da ima funkciju reprodukcije sa USBa slike HD filmovi muzika moracu da probam.

Gomila funkcija kod nas ne postoji, samo idiotska ruzicasta daje info i jos neke podatke ostali jok

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://emmi.rs/televizori-tv-32-led-fox-32le370.11.html?productId=47623

na nekoj akciji ili...deluje bas prihvatljivo.

Sta bi sa Foxom? Jesi li pazario?

Ja zapazio fox 39" smart android, 3d sa 4 para naocara, za 41 hiljadu.

LG i drugi poznatiji brandovi sa tim opcijama duplo skuplji.

Pa se pitam da li vredi bacati tolke pare na lg? Posebno sto da nema Djokovica, ja tv ne bi ni gledao a zenetini za turske serije ionako svaki isti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

 

 

Napomena - SBB, Koristi zakljucane kanale u svojoj distribuciji i nije otvoren sistem za druge sem njihovih uredjaja. :stink:

moze li se naci u prodaji uredjaj preko kojeg bi se nekako mogli gledati sbb kanali, mislim na digitaliju, trenutno sam na analognoj?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...