Jump to content

Najzad slike mog domacinskog sistema


grozni

Preporučeni Komentari

razlog zašto pišem je što negativci kao ti jedva čekaju da popljuju nešto što uživo nisu čuli. video si graf i ajd da ... nije to dobro. grozni je ugostio, primio svakog ko je hteo da dođe kod njega. i mene više puta. i nikad nije bilo ružnih reči kad sam mu rekao da nešto ne valja mojim ušima. 

povremeno imam utisak da komentari kao tvoj imaju za cilj da destimulišu forum i druženja koja proisteku sa foruma. možda je to  isti lik zato i napisah 8 poruka trenutno. lepo bi bilo kad bi se našli poslušali različite sisteme i slobodno i iskreno rekli šta ne valja. ovko tvoje postove mogu da shvatim samo kao zlobu sitne duše.

Ja sam taj sistem slušao nekoliko puta pre merenja i uvek sam tvrdio da fale visoki.. mada ne u toj meri kako je snimljeno..

Ne možeš očekivati napredak bez razmene mišljenja, nema progresa tamo gde svi isto misle.. mnogo je korisnije voditi rasprave, čak i nebiranim rečima, nego da tapšemo jedan drugog po ramenu.. priznaćeš, glupo je baviti se nečim i posle deset godina skapirati da i dalje znaš isto ili manje..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@destimulacija: Pajz, dao sam ti glas za post nad-iznad, al moram sad da kazem ovo: Ako se coveku tako svidja i srecan je, oooojjj radosti! I za njega i za (pre)prodavca i za proizvodjaca....

 

 

 

Grozni, mnogo ubav sistem! Gramofon ubedljivo naj!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Merenja su realna..

 

. . . i.. Doktor je već znao na šta liče njegove Magne ali je i pored toga savetovao nekoga da kupi komad sa KP.. Anubis je više meseci slušao basove u kontrafazi ali to nije primećivao, i dalje svima okolo soli pamet..

Sta je Doktor znao o Magna-ma . . .  na sta lice ....  ?

O cemu ti to ?

 

Btw, ja i dalje ne verujem da sti to ti Vukasine ?

Medjutim, i ako jesi i ako ti nisi Vukasin, napisao si laz da sam ikoga savetovao da kupi drugi par Magna-i.

Jedini ko me je pitao za Magna-e kada su bile na KP je bio Crni i siguran sam da moderacija ima nasu pm prepisku.

A i ako je nema - nije bitno, tvoja rec protiv moje.

Onako u jednoj recenici sam mu, kako ti kazes, savetovao da to nije zvucnik za njega.

Zasto ? Upravo zato sto iako ne poznajem coveka, iz njegovih postova sam zakljucio da FR nije za njega.

Naravno da sam mu ( uostalom kao i tebi ) dao poziv da dodje do mene i sam odluci.

O tebi necu vise trositi reci.

 

Ono sto je meni impresivno je to da si sa ovoliko malo postova vec dobio 2 like-a. ;)

Za onaj od Prophet-a se i nisam bas nesto iznenadio, ali od Nesic-a ...... pa malo i jesam.

Jbg., niko nije savrsen. Covek se lako prevari.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kao što pomenusmo na drugom mestu, kvalitet proizvoda nema mnogo veze sa zadovoljstvom korisnika..

 

Cemu onda dalja polemika?

Neki lik upada i pljuje coveku po temi o njegovim uredjajima u kojima on uziva.

Odvratno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Urose, ostavi se vodjenja prljavih poslova preko  mojega sistema, da se ja ne bih dovatao tvoje glave. Molim moderaciju, da zakljuca temu i time spasi ekstremitete nejaka Urosa (alijas Vule Jona).  Profet naravno da je lajkovao, posto je on bio taj koji je pustao na KP ovaj graf. Ali to nek ide na njegovu cast, malicioznost i plasljivost ... na koncu on nije predmet ove ( nit ikakve) price, niti zasluzuje moju paznju. Slike sam objavio, jer mi je par kolega trazilo to na forumu. NE PRODAJEM  nista od objavljenog, sem SEDRI i to je moja prva prodaja.ovim putem, a nadam se i zadnja. Slusalackog, muzikantskog iskustva imam dovoljno, sviram par instrumenata.... nije mi bila namera da ljudi potvrde moju pamet i dobar il fenomenalan zvuk, vec samo da prikazem sistem. Mudroseracija od jutros zna ko je novi clan, i reaguje tako kako reaguje. To na njihovo ime.  Znaci!!!

Zakljucajte temu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cemu onda dalja polemika?

Neki lik upada i pljuje coveku po temi o njegovim uredjajima u kojima on uziva.

Odvratno.

 

 Ne da je to odvratno nego je Zesce Odvratno !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...... Mudroseracija od jutros zna ko je novi clan, i reaguje tako kako reaguje. To na njihovo ime.  Znaci!!!

..........

 

 

ista nema pametnija posla no da spava na forumu i angazuje Prestonicke Snage da proverava IP adrese u fizickom svetu

 

nedelju dana odmor od pisanja , cisto da odmorimo od osebujnog smisla za realnost

 

ZM

 
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znači bio i slušao. Imaš pravo da kažeš sviđa/ne sviđa. Drugi nik neka ti je na čast.

Nisam i ne znam da merim. Ne interesuje me. Imam glavu, nešto unutra, uši i koristim ih. Zvuk mi nije bio isti tad kad su merili i ranijih puta. Bitno da mu je zvuk vraćen. Meni lično kod groznog fali dašak visokih. Ovde je naglasak na ličnom doživljaju.

Meni se sviđa i zvučno i vizualno sistem. Pozdrav svima od Slobodana da ne bude zabune

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ista nema pametnija posla no da spava na forumu i angazuje Prestonicke Snage da proverava IP adrese u fizickom svetu

 

nedelju dana odmor od pisanja , cisto da odmorimo od osebujnog smisla za realnost

 

ZM

Ček, ček...da li je to grozni dobio 7-dnevni odmor?

Ako jeste neka vam je na čast.

Likovi onanisali po temi gde je čovek predstavio svoj sistem, a vi mu opalili kaznu zato što se brani.

Lepo, bravo!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A i realno, da nije podjebavanja, trolovanja, vatre, banovanja i na kraju onanisanja, ne bi bilo ovako zanimljivo.

 

Što se sistema tiče, veoma mi se sviđa kako je estetski ukomponovano i ako upola dobro svira kao što izgleda, grozni ima razloga da bude zadovoljan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovu temu je malo teze ocistiti od off-a izazvanim opetovanim Vuletovim gostovanjem , zarad toga sto u postovima sa reakcijama na Vuletovo pisanije ima i sadrzaja sireg znacaja

 

zato neka ostane ovako

 

ZM

 
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

. .

Btw, ja i dalje ne verujem da sti to ti Vukasine ?

Medjutim, i ako jesi i ako ti nisi Vukasin, napisao si laz da sam ikoga savetovao da kupi drugi par Magna-i.

. .

 

Moja greška u identifikaciji.

 

Ne zove se Vukašin, već Uroš.

 

Čovek mi svojevremeno bio u kući, sam se pozvao ( dogovoreno preslušavanje bilo sa Grau-om kome je bilo neprijatno, jer se Uros "prišlepao" i došao sa njim. Bio i Grozni tada ).

Bio fin, miran, može se reci - pitom.

Doneo RIAA-u koju mu je neko pravio. Niko mu to nije tražio da donosi, niti je to bio razlog susreta Gordana, Miće i mene.

Elem, Kenjalov Phono uredno "obrisao pod" sa tim njegovim uradkom. Naravno, Urošu je bio njegov mezimac bolji, što je i razumljivo. Subjektivno mišljenje. Sa druge strane je bilo mišljenje Graua, Groznog. Ja nisam tu mogao biti objektivan.

 

Neko je pitao na drugoj temi da li je doktor.

Jeste.

Moj profesionalni kolega. Druga samo specijalnost. Nebitno.

Možda za toga što je i pravio šalu, pa pitao je i bitno. Ima pm.

 

Donesoh mu svojevremeno na molbu Ecija Lampucera-u iz Zrenjanina, te je on preuze na parkingu moje nekadašnje bonice gde sam radio.

Upoznasmo se tada.

Nikakvih naznaka o osobi koja je još tada ( 2012/2013 god. ) pravila ispade po formuma.

 

Čuli se mi povremeno.

Posle sam i ja u jednom navratu uzvratio posetu na njegovo insistiranje. Slušao njegov sistem.

Nemam komentar o uredjajima.

Muzički repertoar je bio sjajan, toga se odlično sećam.

 

Poslednji put sam ga video kod Groznog kada je bezuspešno pokusavao prodati domacinu neki svoj diy pojačivač.

I tada je bio korektan.

Doduse, pomalo agresivan u svojim negativnim impresijama domaćinovog audio sistema i kritikovanju Solaja Sedra-i.

Naravno i Bubinga kutijama by Rupic.

Za muzički materijal sam se delom pobrinuo i ja i doneo jednu sjajnu LP koju svima ovde zdusno preporučujem za analizu audio sistema.

http://www.discogs.com/Karen-Mantler-Karen-Mantler-And-Her-Cat-Arnold-Get-The-Flu/release/1211769

post-52-0-18436200-1425890150_thumb.jpg

Svi se slozili da je bolje i od kojekakvih sampler-a.

 

Tri stvari zelim reci u zaključku :

 

1. izvinjavam se Groznom na pisanju u njegovoj temi, ali po meni ovo nije nikakav off, naprotiv

 

2. ovaj moj post neka bude koristan info svima koji mogu imati kontakt sa Urošem

 

3. Uroše, spletkarošu i lažovčino. Znam da ovo čitaš, ne možeš da odgovoriš jer si privremeno banovan,

Naćićeš ti već način opet da se reinkarniras recimo u Baba Zulu, Baba .... šta li već, ali zapamti sledeće - dupetom si za sva vremena zalupio vrata moga doma.

Imaš moj broj telefona, pa se javi.

Razgovor će biti kratak. Obećavam ti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta je Doktor znao o Magna-ma . . .  na sta lice ....  ?

O cemu ti to ?

 

Btw, ja i dalje ne verujem da sti to ti Vukasine ?

Medjutim, i ako jesi i ako ti nisi Vukasin, napisao si laz da sam ikoga savetovao da kupi drugi par Magna-i.

Jedini ko me je pitao za Magna-e kada su bile na KP je bio Crni i siguran sam da moderacija ima nasu pm prepisku.

A i ako je nema - nije bitno, tvoja rec protiv moje.

Onako u jednoj recenici sam mu, kako ti kazes, savetovao da to nije zvucnik za njega.

Zasto ? Upravo zato sto iako ne poznajem coveka, iz njegovih postova sam zakljucio da FR nije za njega.

Naravno da sam mu ( uostalom kao i tebi ) dao poziv da dodje do mene i sam odluci.

O tebi necu vise trositi reci.

 

Ono sto je meni impresivno je to da si sa ovoliko malo postova vec dobio 2 like-a. ;)

Za onaj od Prophet-a se i nisam bas nesto iznenadio, ali od Nesic-a ...... pa malo i jesam.

Jbg., niko nije savrsen. Covek se lako prevari.

čisto da potvrdim doktorove reči što se naše prepiske tiče. sve je tačno od reči do reči.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...