Jump to content

Kod čika brke


Walter

Preporučeni Komentari

Svratio danas do popularnog brke Sax-a da mu maznem malo muzike i da vidim i čujem čudo zvano slonovo uvo.

Uživo zaista daje drugi utisak nego na slikama. Amplifikacija je bila preko Arene stereo 212, a zvuk je, iako je još sve u fazi sređivanja, stvarno poseban.

Već je jasno da će rezultat biti vrhunski. Nadam se da će brka, uz pomoć drugara sve to da sredi i estetski, da bude cakum-pakum  :shinymj5:

Na žalost, nisam mogao dugo da ostanem pa je duže uživanje izostalo, ali ispravićemo to nadan se uskoro.

Evo par slika.

 

1. Postavka

 

post-101-0-58789100-1425164059_thumb.jpg

 

2. Amplifikacija

 

post-101-0-02509000-1425164062_thumb.jpg

 

post-101-0-33645900-1425164064_thumb.jpg

 

post-101-0-99466400-1425164071_thumb.jpg

 

3. Zadnjica

 

post-101-0-89657300-1425164066_thumb.jpg

 

4. Lepi (??) brka i njegovo čedo

 

post-101-0-45987700-1425164069_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prvi utisak kad vidite zvučnike je kako su čudni. Džaba slike. Uživo je drugačije. Onda čujete zvuk. Tera vas da buljite u njih i slušate ih. Da. Da ih slušate. Kad sam bio kod gosn Saleta bilo muje neko drugo cevaško pojačalo u pogonu. On će već da kaže šta. Zvik iz onih čudnih zvučnika je drugačiji. Neću da ga opisujem jel nije to moj fah. Na žalost nisam poneo nikakav cd jer par godina ne koristim cd-ove tako da je sva muzika bila meni nepoznata al nije mi smetalo da uživam. Zvučnici su, po meni, previše blizu jedan drugom. Zvučno nije tako. Da li je to OB fora, slonovski fazoni... ko će znati. Ne smeta im. Zvuk je veoma prijatan, slušljiv. Šta da vam kažem kad umesto da sedim za stolom i barem pravim mu društvo dok je lemio po pretpojačalu ja, takav mi je utisak,sam sedeo naspram ta dva uveta i slušao muziku. Sutradan sam i CD narezo za svaki slučaj.

Da zaključim čudni zvučnici dobrog zvuka. Ono što sam rekao Saletu je da mi malo fali basa ali pošto ni jednu pesmu nisam znao možda i nije. Zato sam onaj cd i rezao.

Ja uživao kod čoveka.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

drago mi je da ti se dopada.

 

sto se tice basa, bice bolji kad stavim 10cm nogice na panele, kao i kad ih

stavim u coskove. nisam imao kad, a sad ce zbog havarije u stanu i razmestaja

stvari biti u coskovima.

 

pojacalo koje si prvi put slusao je single end 4,5w, a sad radi Arena pp 15w.

 

da ne skuplja prasinu.

 

:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za bas i nisam siguran jer mi je muzika nepoznata. Ono što uvek kažem naj bitnije je kako se tebi sviđa jer ti ga slušaš. Ostali nismo bitni. Meni se je svideo zvuk. Sigurniji bi bio da sam poneo nešto moje da čujem ali pošto sam više slušao muziku nego tebi pravio društvo ti govori da mi se svideo.

Uživaj u njemu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...