Jump to content

Triode Festival 2015


Dacho

Preporučeni Komentari

Pozdrav.

Evo već 6 godine zaredom organiziramo Triode Festival tj. okupljanje ljubitelja lampaskih uređaja i sve vezano uz sličnu tematiku i samogradnju. Dosadašnja druženja su bila za svaku pohvalu pa nema razloga da tako ne bude i ove godine. U dosadašnjim susretima je bilo dosta gostiju i sa vaših prostora kao gosp. Solaja, pokojni gosp.Vukušić i mnogi drugi pa bi bilo zgodno da se i ove godine podruzimo.

Ove godine ce se Festival održati u Sisku u periodu 8.-10.5. pa ako zelite doci posjetite web stranicu http://www.diy-audio.com.hr/viewtopic.php?f=25&t=2410&start=90zbog rezervacije i smještaja koji ce svakako biti vrlo pristupačan.

Nadam se da se vidimo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Mali update....

Triode Festival se održava već šestu godinu za redom, što nije mala brojka s obzirom da je ovo okupljanje malobrojnih zaljubljenika u dobar zvuk i uradi sam filozofiju. Triode Festival je posjetio mnoge krajeve Lijepe naše da bi ove godine došao u Sisak. U prijašnjim razgovorima oko organizacije je izražena želja da se ovogodišnji festival održi u centralnoj Hrvatskoj pa je slijedom toga kao mjesto održavanja Festivala izabran grad Sisak.

Više informacija o Sisku i njegovoj bogatoj povijesti možete pogledati na linku : www.sisakturist.com

Kao mjesto održavanja Festivala izabran je mali hotel „Sisak sobe“, smješten u centru grada zbog blizine ostalih objekata i raspoloživog parkinga po cijelom gradu. Parking je vikendom i radnim danom od 15h na dalje besplatan. Hotel raspolaže sa 12 soba i 22 kreveta. Lokacija sekundarnog smještaja je uz obalu Kupe oko 10 minuta hoda od lokacije održavanja Festivala gdje također nema problema oko parkirnih mjesta.

Za izlaganje naše opreme imamo na raspolaganju tri sobe veličine 25-30m2. Ove godine smo odlučili da ćemo opremu rasporediti po nekoliko soba i dobiti više prostora za slušanje da se dobije intimnija atmosfera te mogućnost slušanja više hi-fi sistema odjednom što je uvijek bio problem na prijašnjim festivalima. Za prezentiranje pojačala za slušalice i buvljak sekciju na raspolaganju je veliki hodnik gdje se svi možemo komotno smjestiti.

Triode Festival, kao što ime kaže, je primarno posvećen cijevnim pojačalima ali to ne spriječava „SS sekciju“ (silicij/germanij) da prezentira svoje radove jer su svi posvećeni filozofiji uradi sam projekata i dobrog zvuka i više nego dobrodošli.

Datum održavanja ovogodišnjeg Festivala : 8. - 10. svibnja

Mjesto održavanja : Sisak - centar grada

Adresa održavanja : Ulica Stjepana i Antuna Radića 17

Primarni smještaj : www.facebook.com/sobesisak

Sekundarni smještaj : www.facebook.com/BijelaLada ( adresa : Lađarska 9 )

Cjenik smještaja u hotelu „Sobe Sisak“ :

Dvokrevetna soba : 150 kn po osobi ako je dvoje u sobi

Dvokrevetna soba : 200 kn ako je samo jedna osoba u sobi

3 ili 4 osobe u sobi : 110 kn po osobi.

Coctail restoran, bar : www.cocktail.hr

Mali kaptol restoran, bar: https://www.facebook.com/malikaptolsisak

Pozivamo sve zaljubljenike u dobar zvuk i dobro društvo da nas posjete u našem malom gradu.

Festival je otvorenog tipa i svi su dobrodošli te se radujemo vašem dolasku.

Ulaz na Festival je besplatan.

Za više informacija o samom Festivalu, sudionicima i ostalim važnim pitanjima i temama, posjetite mrežne stranice našeg DIY foruma www.diy-audio.com.hr/viewforum.php?f=25 te stranice Triode Festivala www.triodefestival.com/

Vremenom će se teme i obavijesti nadopunjavati najnovijim informacijama o Festivalu.

Kontakt na p.m.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne cicijasi sa pixeli. Daj malo vecu sliku.

Sorry ovo je samo prenešeno iz galerije festivala. Sve ih mozete pogledati na onom linku Triode festivala sto sam postavio i tamo su u velikoj rezoluciji...

Zbog tehničkih problema ne mogu postavljati veće slike..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dacho, proberi slike koje želiš postaviti i pošalji mi ih. Stavit ću ih onda ja.

@all, Dacho je trenutno na smartphoneu i trenutno nema pristup svom računalu, Zato je mali problemčić sa slikama.
Riješit ćemo to. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa mislim da je on sam radio svoje koliko se sjećam...

Ovo su od Zmajza iz Zagreba.

 

 

Aha! Hvala!

Furnir mi izgleda jako slićno onim Srećkovim, pa sam pomislio da je "svijet mali". :D

Vidim sad na slikama i Ivanekov Big Horn. To čudo mi se svidjelo svaki put kad sam imao priliku poslušati.

Jedan od onih zvučnika koji se komotno mogu nazvati "ezoterijom", kako se nekada po novinama nazivalo "neobične" audio sustave za frikove. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
  • 4 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...